Jejich válka nabírá na obrátkách

Nikdy nebyly nejlepšími kamarádkami, teď si zřejmě navíc začaly házet klacky pod nohy. Dcera KARLA GOTTA (†80) DOMINIKA (47) má obviňovat svou macechu z toho, že jí hatí plány.

Je to čím dál tím zajímavější. O nevraživosti mezi nejstarší dcerou Karla Gotta (†80) Dominikou (47) a její macechou Ivanou Gottovou (44) se už mluví léta. Ivana s ní měla mít problém ještě v době, kdy byl Karel naživu.

Také vás může zajímat ...

Tehdy byla Dominika ještě závislá na alkoholu a lécích, tatínek ji mnohokrát prosil, aby podstoupila léčbu. Nakonec se ale vždy vrátila ke starým zlozvykům. Ivana měla Karla denně na očích a moc dobře viděla, jak ho to trápí.

Navíc měla mít pocit, že z něj prvorozená dcera jen tahá peníze. Od té doby zřejmě nemůže Dominiku ani cítit. A vše ještě víc vygradovalo po jeho smrti. Každá mince má však dvě strany a i Dominika má na Ivanu svůj vlastní názor, který není zrovna lichotivý.

Dobré to už asi nikdy nebude

Podle ní se k jejímu tatínkovi měla chovat hrozně, neustále ho sekýrovala a pořád se jí něco nelíbilo. Zpěvák občas potřeboval změnu prostředí, a proto si rád chodil posedět ven s přáteli. Mnozí možná čekali, že se po Karlově smrti obě ženy spojí a budou jako jedna rodina.

Zpočátku to sice tak vypadalo, nakonec to ale nedopadlo. Ivana se s Dominikou neschází, protože o to ani jedna z nich nestojí. Každá si žije svůj život po svém. Ačkoli se ale nevídají, Dominika i tak veřejně špiní Ivanino jméno.

„Kdo o mně první začal mluvit špatně, byla Ivana,“ je přesvědčená Dominika. Proto nehodlá zůstat pozadu. Ivana se snaží chovat diplomaticky, a tak raději mlčí. Mluví za ni ale činy, což se nedávno ukázalo.

Její knihu stáhli z prodeje

Dominika Gottová už několik měsíců sepisovala knihu o svém otci. Její kniha s názvem Poslední roky s Karlem konečně vyšla a Gottová doufala, že se její snaha zúročí. Její kniha se však v nabídce příliš neohřála. Před Vánoci ji totiž stáhli z prodeje.

Dominika to zpočátku nechápala, ale potom jí došlo, odkud zřejmě vítr vane. Zaměstnanci jí tvrdí, že byla kniha na žádost vydavatele stažena. To podle Dominiky není pravda. Vydavatel ji informoval, že žádný takový pokyn nedal.

„Tuším, kdo za celou situací stojí,“ prozradila významně Dominika. Pravděpodobně narážela právě na Ivanu, která neměla radost z toho, že Gottova dcera vydává knihu o Karlovi. To ale zdaleka není všechno.

Dominika chtěla výdělek z knihy věnovat Všeobecné fakultní nemocnici v Praze jako poděkování za to, jak se starali o jejího tatínka během jeho posledních dní.

Ponížení v nemocnici, kde léčili jejího otce

Měla tam domluvenou schůzku ohledně předání šeku, nemocnice ale nakonec její finanční dar ve výši padesáti tisíc korun odmítla. „Finanční výtěžek ani jiné dary z prodeje vaší knihy k nám prosím nesměřujte,“ citovala Gottová zástupkyni nemocnice.

To už Dominiku rozčílilo doběla a nebrala si servítky. „Opravdu si paní Ivana Gottová a její tým myslí, že mají monopol na zacházení s odkazem mého táty?“ pronesla nekompromisně.

Údajně je jí jasné, že nemocnice šek odmítla kvůli Ivanině nátlaku. Když Ivanu Gottovou novináři žádali o vyjádření, odpověděla za ni jejich rodinná tisková mluvčí Alena Stolzová (38).

Vytáhla informace o synovi Gotta

„O ničem nevíme,“ odpověděla stručně. Ivana nikdy do médií neprozrazovala více, než je potřeba, a rodinné vztahy a soukromí si vždy bedlivě střežila. Zda Dominice skutečně zmařila plány, stále nemůžeme potvrdit s jistotou.

Jediný důkaz, který zatím existuje, je Dominičino přesvědčení. Jedno je ale jisté už nyní, slavíkova dcera to nenechá jen tak. Ta skutečná válka zřejmě teprve začne, protože tentokrát Ivana Dominiku rozčílila tak jako snad nikdy předtím.

Dominika má také teorii o tom, proč jí má Ivana neustále škodit. V knize se totiž Gottová zmínila i o tom, že měl její otec nemanželského syna.

Chtěla to utajit?

Ivana možná nechtěla, aby celá pravda vyšla najevo, proto se tomu snažila ze všech sil zabránit. Všechno by to do sebe zapadalo a dávalo to smysl. Navíc je Ivana šéfkou Karel Gott Agency a všechno, co se týče Karla Gotta, by mělo jít přes ni.

Když Dominika přišla s knihou na trh, Ivana se prý mohla vzteky zbláznit, že ji tak sprostě obešla. Nejspíš se i bála, co všechno spatří světlo světa. Kamarádky tak z nich asi nikdy nebudou. Otázka je, jak tohle celé jejich špičkování dopadne. Ivana ale jistě brzy zasáhne, protože tahle to dál nemůže fungovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama