Láska v číslech

Pokud jde o vztahy, víte, jaká jste? Životní číslo vám to prozradí.

Datum narození předurčuje nejen váš životní směr a úděl, ale také úspěchy a neúspěchy v lásce. Zjistěte, jaký partner se k vám hodí.

Také vás může zajímat ...

Jak si vypočítáte své životní číslo? Nebojte se, není to nic těžkého. Stačí sečíst všechna čísla z data vašeho narození, dokud nezískáte jednociferný výsledek.

Pokud jste se narodila například 27. 4. 1963, sečtěte jednotlivá čísla: 2 + 7 + 4 + 1 + 9 + 6 + 3 = 32 a potom ještě 3 + 2 = 5. Vaším životním číslem je tedy pětka. Poté si číslo vyhledejte a přečtěte si, jaké jsou vaše prognózy v lásce.

  1. Nezávislá

Číslo jedna prozrazuje, že jste energická, rozhodná, rozhodujete se samostatně a ráda podnikáte spoustu věcí. Umíte se bryskně vyjadřovat a totéž čekáte od svého protějšku.

Málo dominantní jedinci nejsou nic pro vás. I když jste ráda ve vztahu vedoucí, od partnera nechcete, aby byl v podřízeném postavení, ale toužíte, aby stál po vašem boku. Málokdy dáváte najevo city a nerada přiznáváte chyby a slabosti.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 5, 8,

  1. Trpělivá

Dvojky jsou ve společnosti velmi oblíbené, protože umějí jednat s lidmi. S velkou pravděpodobností jste milá, laskavá, citlivá, k partnerovi umíte být něžná a jen nerada se pouštíte do jakéhokoli sporu. Pokud to jde, vyřešíte vše vlídným slovem. Byla jste obdařena

velkou intuicí a máte „čuch“ na to, kdo to s vámi myslí dobře a kdo ne. Partnerství je pro vás důležité a dáváte mu velkou váhu.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 6, 9

  1. Akční

Pořád kolem sebe potřebujete mít rozruch. Jak ho nemáte, cítíte se nesvá. Jste klasický party typ, který rád chodí do společnosti, seznamuje se s novými lidmi, zjišťuje nové informace.

S číslem tři jste dostala do vínku inteligenci, bohatou představivost, ale i vtip a očekáváte, že podobný smysl pro humor bude mít i váš partner. Nesnesete vedle sebe pecivála, raději chcete aktivního sportovce.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 3, 8

4. Pořádkumilovná

Vy, kteří máte jako životní číslo čtyřku, potřebujete mít v životě zapuštěné kořeny a cítit se v bezpečí. Ocení vás jen stejně založený muž. Milujete pořádek, jste praktická, cílevědomá a organizačně schopná.

Velkou roli ve vašem životě hrají děti, na které dokážete být přísná, ale spravedlivá. Nepotřebujete být za každou cenu vidět. Raději stojíte v pozadí a vytváříte druhým pevné zázemí.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 4, 7

5. Pohotová

Nic pro vás není problém, a pokud vás někdo pozve, abyste šla na rande, bez rozmýšlení souhlasíte. Máte tu výhodu, že přesně víte, co od života chcete a podle toho také jednáte.

Jste houževnatá, dynamická, rychle se dokážete přizpůsobit, milujete změnu a barevnost života. Máte obrovskou fantazii a spoustu zájmů, jste vtipná a nezkazíte žádnou legraci. Občas býváte vznětlivá a zbytečně kritická, ale druzí vám to rádi odpustí.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 1, 5

  1. Vyrovnaná

Pokud jste se narodila s životním číslem šest, milujete krásné věci, umění a harmonii. Máte vytříbený vkus, který uplatňujete i při výběru partnera. Napětí a konfliktům se vyhýbáte, volíte cestu nejmenšího odporu.

Ve vztahu chcete mít hlavně klid a pohodu, vůbec vám nevadí, že byste se měla nechat vést, spíš naopak. Poskytne-li vám partner fungující rodinu a štěstí, může si velet, jak chce.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 2, 4

  1. Romantická

Vyšlo vám číslo sedm? Pak jste romantická, citlivá, máte smysl pro harmonii a nesnášíte, pokud vám někdo křivdí. Vaše povaha je občas komplikovaná, protože toužíte po něčem, ale chováte se jinak.

Zajímá vás vše neobvyklé, mystické, nebojíte se snít a máte nezávislé myšlenky a velký pozorovací talent. Ve skrytu duše občas žárlíte. Špatně totiž snášíte pocit, že by někdo jiný mohl být lepší než vy.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 4, 6

  1. Tvrdohlavá

Osmičky mají velkou vnitřní sílu a řídí se přísnou logikou. Jsou analytické a mají skvělý cit pro detail, velkou ctižádostivost, přemíru energie, vůdcovské schopnosti a milují výzvy.

Hned tak je něco nezaskočí, a pokud se před nimi objeví problém, neházejí flintu do žita a postaví se mu čelem. Neradi ztrácíte čas s lidmi, kteří za to nestojí. Jakmile se jednou spálíte, uzavřete to v sobě a jdete dál.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 1, 4

9. Přátelská

Když je vaším číslem devět, jste hodně duchovně zaměřená. Soukromý život si pečlivě střežíte a jen tak někomu se neotevřete. Jednáte štědře a nezištně, ovšem jen do té doby, než se spálíte.

Pátráte po pravdě a snažíte se najít hloubku. Umíte skvěle naslouchat a totéž čekáte i od svého partnera. V soukromí i v práci potřebujete harmonii. Láska, manželství a vztahy s přáteli jsou pro vás důležité.

Hodí se k vám partner s životním číslem: 2, 6

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...