Lucie Borhyová: Udělala z milence stroj na peníze?

Randí sice už přes rok s Michalem Smečkou (29), ovšem jejich vztah se stále snažila udržet v tajnosti. Lucie Borhyová (40) nejspíš ví přesně, co dělá a jakou vlastně má Michal v jejím životě úlohu. Nového partnera si stihla hodně rychle proměnit k obrazu svému a dokonce na něm vydělává pořádný balík.

Také vás může zajímat ...

Přitom ještě nedávno jasně řekla, že nechce míchat práci do svého soukromí a přesně to dělá. Ale proč by ne, když se jí to vyplácí. Firemní transparentní účet je totiž pořádně naditý. Podobné spojenectví měla Borhyová i se svým expartnerem Michalem Hrdličkou (29), tenkrát se nechala zastupovat jeho PR agenturou.

Nastává tak otázka, jestli to se Smečkou vůbec myslí vážně a nemá ho jen jako stroj na peníze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...