Lucie Juřičková: Hazarduje při natáčení

Někdy uděláte jeden neopatrný krok a nehoda je na světě. Lucie Juřičková (53) si v rámci natáčení seriálu Ulice vyzkoušela scénou, kterou měla původně točit kaskadérka. Nakonec si ale režisér usmyslel, že do toho půjde Lucie pěkně sama.

Také vás může zajímat ...

Sice to celou dobu vypadalo, že vše dopadne dobře, ale během poslední klapky si Juřičková ošklivě poranila rameno. Místo toho, aby si ho nechala ošetřit ale dokončila celý následující natáčecí den a ukázalo se, že je mimořádně odolnou ženou.

Zrovna zranění ramene se ale dokáží v budoucnosti ještě pořádně hlasitě ozvat. Lucie tak musí doufat, že to nebude zrovna její případ a své zranění tenkrát nepodcenila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...