Mocné kouzlo zaklínadla

Cítíte se na dně, nic se vám nedaří a nevíte, jak z této situace konečně ven? Pak zkuste zaručená mocná zaklínadla. Nemáte, co ztratit. Právě naopak. Budete-li věřit, že náprava je možná, můžete mnohé získat.

Síla slov bývá obvykle postavena na třech základních pilířích. Jednak je to situace, v jaké jsou vyslovena, pak je to způsob, jakým jsou vyslovena a do třetice záleží rovněž na tom, jak jsou vnímána druhými.

Také vás může zajímat ...

Všichni víme, že špatně vyřčená věta dokáže napáchat velké škody, jen málokdo si však uvědomuje, že i správně vyřčená slova ve správný okamžik dokážou změnit celou situaci. Připravili jsme pro vás proto několik zaklínadel a přání, která vám mohou ve vašem životě pomoci.

Mějte na paměti, že je musíte používat ve prospěch všech. A nikdy ne tak, aby někomu škodila.

Pravidla zaklínání

Podobně jako všechny magické praktiky i zaklínadla mají své zákony. Zaklínadlo samo o sobě lze buď převzít, nebo vytvořit. Ne na všechno totiž najdeme vždycky takové, aby vystihovalo, co si přejeme rituálem docílit.

Proto je dobré umět si zaklínadlo i stvořit, přičemž ostatní zákonitosti se nemění. Těmi zákonitostmi máme na mysli například správnou dobu, ve kterou se rituál provádí, pomocný živel, den v týdnu, případně barvy a také fáze Luny.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama