Moje sestra se stala bezbrannou obětí kruté hypnózy!

Lidé, kteří umí měnit druhé, mohou být velmi nebezpeční!

Zásahy do podvědomí mohou později vyvolat nepochopitelné zkraty.

Dlouhá léta byla moje starší sestra Olina úplně v pohodě. Vždy byla ve všem o něco napřed přede mnou. Jako první se vdala, jako první přivedla na svět dítě. Pak se bohužel i jako první rozvedla – v tom jsem jí naštěstí už nenásledovala. Nevím, jestli za to mohl přímo rozvod, ale každopádně se Olina povahově velmi změnila.

Také vás může zajímat ...

Ze společenské a usměvavé ženy najednou byla skoro psychická troska, utápějící se v depresích. Nechtěla jsem to nechat jen tak.

Proto cítím svůj díl viny na všem, co následovalo.

Museli jsme ji přesvědčit

Žádná z metod, jak přinutit sestru, aby se vyhrabala ze svých tísnivých stavů, nefungovala. Pak mi jedna kamarádka poradila, že by Olina mohla zkusit hypnózu. Při ní se změní stav vědomí a dá se tak vlastně uvnitř „předělat“ celý člověk. Jsem spíš prakticky založená a nikdy jsem moc těmhle věcem nevěřila. Jenže při pohledu na utrápenou Olinu jsem si řekla, že alespoň za pokus to stojí.

Nějaký čas jsem hledala vhodného hypnotizéra, kterému by se dalo věřit. Pak jsem dostala tip na jednoho člověka, který žil na venkově za Prahou. Zbývalo přemluvit sestru, což se ukázalo jako nejtěžší úkol. Nechtěla ustoupit ani prosbám ani tvrdému naléhání. Přesvědčila jí až naše máma.

A tak jsem jednu jarní sobotu vyrazila s Olinou do malé vesnice na východ od Prahy.

Prodala auto neznámému muži!

Už tehdy se mi ten hypnotizér moc nezdál, ale ustoupit od realizace jsem už nechtěla. Nejradši bych bývala zůstala přítomná při akci. Nepřál si to ani ten člověk ani Olina. Čekala jsem proto venku v autě. Připadalo mi to jako celou věčnost. Když se konečně sestra vrátila, připadala mi najednou nějaká vyrovnanější, ale současně i odevzdanější.

Byl na ni ale určitě lepší pohled než předtím, kdy měla neustále zoufalé oči a v nich slzy. V následujících dnech se opravdu začala chovat jinak. Zdálo se, že hypnóza skutečně zabrala. Těšila jsem se z toho ale jenom necelý měsíc. Pak se začala Olina chovat úplně nepředloženě a nepochopitelně. Nejprve prodala auto, za směšnou cenu, neznámému muži.

Domnívala jsem se, že potřebovala rychle peníze a vyčítala jsem jí, že se neobrátila na mě nebo někoho dalšího z příbuzenstva. Vůbec na má slova nereagovala.

Pochopila jsem, že s Olinou opravdu něco není v pořádku.

Podezření se změnilo v jistotu!

Situace se bohužel opakovala. Společně s Olinou jsme byly majitelkami nějakých zděděných pozemků. Měla jsem známou na katastru nemovitostí. Překvapilo mě, když mi jednoho dne zavolala a vyptávala se, co vede moji sestru k převodu vlastnictví na jiné osoby. Vůbec jsem o tom nevěděla.

Sestra mi to nebyla schopná vysvětlit, ale přišla jsem pak na ještě horší věc: ani si nepamatovala, že by něco takového udělala! V tu chvíli jsem začala mít silné podezření, které se měnilo v jistotu. Olina určitě jedná pod vlivem hypnózy. Je známo, že myšlení člověka se dá v onom změněném stavu vědomí uzpůsobit tak, že později vykoná některé věci bez přemýšlení.

Sestra mi pak potvrdila, že se jí hypnotizér vyptával na všechny možné podrobnosti ohledně majetkových poměrů. Bylo to tedy jasné, ale co se s tím dalo dělat?

U soudu by takové tvrzení neprošlo.

Byl jen jediný způsob

Postěžovala jsem si té kamarádce, která mi hypnózu doporučila. Od ní jsem se dozvěděla, že jediný způsob, jak zabránit dalším škodám, způsobeným jednáním Oliny, je najít jiného hypnotizéra, který všechny předchozí příkazy vyruší. Sestra s tím souhlasila. Našly jsme důvěryhodného člověka a udělaly jsme to rychle. Dnes už je to dva roky od těch událostí a Olina se chová normálně.

Dál se bohužel utápí v depresích, ale je to lepší, než když byla obětí krutého zneužití!

Lenka P., (45), Brno

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...