Najde konečně toho pravého? Souboj o děti!

Zatímco zpěvačka zatím žije jenom pro své syny, její ex už má dítě s jinou a užívá si nové a šťastné rodiny.

Mezi Lucií Vondráčkovou (40) a Lucií Šafářovou (33) se zřejmě schyluje k boji. A půjde v něm o děti. Zpěvaččina sokyně chystá svatbu s Tomášem Plekancem (38), s kterým už mají dceru. A tvoří tak spolu plnohodnotnou rodinu, ve které Adam (8) s Matyášem (5) tráví hodně času.

Za sebou má těžké Vánoce, kdy kluci byli na Štědrý den s tátou a jeho novou partnerkou. Od doby, kdy se při různých svátečních příležitostech už nescházejí jako původní čtyřčlenná rodina, jsou pro Lucku Vondráčkovou (40) podobné akce podstatně méně veselé.

Také vás může zajímat ...

A jelikož otec Matyáše (5) a Adama (8) Tomáš Plekanec (38) žije se svou snoubenkou Lucií Šafářovou (33) a jejich dcerou Leontýnkou (1) v Brně, musejí bývalí manželé a rodiče dělat velice pečlivě harmonogram, kdo, kdy a kde bude děti mít.

Vzala jí manžela, a teď chce i její děti?

Vondráčkové se rozvodem svým způsobem zhroutil celý osobní život. Manželství se rozpadlo i přesto, že mu věnovala vše, co mohla. Opustila rodiče , dobře rozjetou pěveckou kariéru i rodnou vlast a následovala svého muže do Kanady, kde nikoho neznala a zůstala na vše sama.

A přestože Plekanec popíral akýkoli vedlejší vztah v průběhu manželství s Vondráčkovou, existují prý indicie, že za rozpadem manželství stála právě Lucie Šafářová. Ta je údajně známa svou tvrdou povahou, kdy je zvyklá dostat, co chce.

Proto teď s Plekancem a skoro roční dcerou prožívá vysněnou pohádku, a dokonce se na konci loňského roku s hokejistou zasnoubili. Jediné, v čem manželé úplně nesouzní, je pohled na další dítě. Zatímco tenistka by si ještě jedno přála, partnerovi prý tři potomci úplně stačí. Uvidíme, zda si i teď prosadí Šafářová svou.

Dohání, co zmeškal?

V každém případě se dle názoru všech Plekanec jako otec polepšil. Zatímco když byli kluci Adam a Matyáš malí, on cestoval s hokejem po celé Kanadě, a na výchovu tak byla Lucka v podstatě sama, nyní se svému třetímu potomkovi neustále věnuje a snaží se ztracený čas vynahradit i svým synům.

Není se tedy co divit, že ti jsou teď z tatínka nadšení a těší se do úplné a velké rodiny.

To pro Lucku Vondráčkovou musí být jistě velmi trpká zkušenost. Svým synům štěstí přeje, ale na druhou stranu se není co divit, že se obává, aby nakonec nebyli raději u jejich tatínka, kde se stále něco děje a kde má on i macecha dostatek času, než u ní, která je na starost o ně i na vydělávání peněz pro rodinu úplně sama.

Přesvědčí ji o lásce?

Zatím totiž Lucka o muže jinak než pracovně zájem nejevila. Asi pro ni nebude snadné zase někomu uvěřit. Proto se s krásnými muži setkává výhradně při nahrávání písní či natáčení videoklipů. Nicméně, nedávno se pochlubila na instagramovém profilu snímkem, kde jednomu takovému se vší důvěrou padá do náruče. A samozřejmě to spustilo vlnu spekulací.

Mnozí Lucčini fanoušci by jí totiž už konečně přáli štěstí v lásce a partnera, který by jí byl oporou ve chvílích samoty, kdy jsou synové s tátou. Pochlubila se totiž fotkou s hereckým kolegou Miroslavem Šimůnkem (42), se kterým se Vondráčková už dlouho velice dobře zná.

Zahráli si spolu třeba ve filmu Léto s gentlemanem. A i když se jí právě v té době rozpadal vztah s manželem, při natáčení se musela tvářit, že se nic neděje! Paradoxní je, že scenář jí také předepisoval rozvod!

Prošel si peklem!

Miroslav Šimůnek má teď za sebou těžkou životní zkoušku, o které nedávno veřejně promluvil. Není to totiž tak dlouho, co byl propuštěn z psychiatrické léčebny v Brně, kde se snažil zbavit silné závislosti na lécích.

„Léčil jsem se ze závislosti na Stilnoxu, Neurolu a podobných přidružených prášcích. Každý den, ještě před nástupem do léčebny, jsem jedl bohužel až třicet prášků,“ popisuje herec.

„Přijel jsem z představení třeba ve tři hodiny ráno. V šest ráno už byl zase nástup na natáčení. Tak jsem jednoho dne sáhl po té jednodušší variantě ,“ uvědomuje si.

Jsou spolu nebo ne?

Jeho rozhodnutí jít se léčit prý podpořil blízký člověk, který mu přišel do života. Tím andělem by prý mohla být právě Vondráčková. V každém případě je herec a moderátor chlapem, který si už v životě ledasčím prošel, a měl by tedy životem taktéž otlučené Lucce co nabídnout. Nezbývá než doufat, že přeskočila pověstná jiskra!

Stála za rozvodem nevěra manželů?

Přesto, že Lucie v době natáčení Léta s gentlemanem prožívala těžké životní období, neřekla prý dlouho ani slovo. Až když se vše začalo propírat v médiích, krátce to potvrdila. Při té příležitosti podle kolegů Lucie naznačila něco o nevěře! „V jejich problémech patrně roli hrála,“ připouští kolegové.

Šlo o vztah mezi Plekancem a Šafářovou! Hokejista trval na tom, že za rozpadem jeho manželství nikdo třetí nestál. V podezření ale byla i Vondráčková, která prý měla až příliš blízko k herci Matěji Hádkovi, který ji měl navštěvovat v noci u ní doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama