Odloudila manžela své dobré přítelkyni?

Už je víc než rok sama. Na veřejnosti se příliš neobjevuje, a když už, dává si pozor, aby nebyla spatřena po boku žádného muže. Má snad Kateřina Brožová (52) co skrývat?

Jak je známo, okolo herečky se už od mládí točí neskutečné množství mužů. A není se čemu divit, vždyť patří mezi nejvíc sexy české herečky! Své drahé polovičky si ale pečlivě vybírá. Jen tak někdo u ní šanci nemá.

Také vás může zajímat ...

Jak se ale říká, kdo příliš dlouho hledá a vybírá, tak nakonec přebere. Je to i případ Brožové? Prožila několik velkých lásek, ale žádná neskončila dobře.

Nechtěl kvůli ní opouštět svou rodinu

Veřejnost má ještě v živé paměti její vztah s kontroverzním politikem Petrem Bendou (49). Zpívala mu na předvolebních mítincích, moderovala plesy politické strany, za kterou Benda kandidoval a pevně stála po jeho boku, kdykoli si to politik vyžádal.

Jejich vztah měl ovšem jeden velký háček. Benda byl totiž ženatý, a protože zřejmě nechtěl od rodiny odejít, s herečkou se rozešel.

Na lásku ještě nerezignovala

Následně se zamilovala do jedné z nejvýraznějších českých mediálních osobností Jaromíra Soukupa (51). Ale ani tento vztah bohužel nevydržel, přestože byli zasnoubení. A tak se Kateřina opět vytoužené svatby nedočkala.

Jednou už sice vdaná byla, kdysi se ale měla nechat slyšet, že by si to klidně zopakovala. Jediným mužem, který si ji vzal, tak zůstává podnikatel Zdeněk Toman (57), se kterým má dceru Kateřinu (18).

Vypadalo to, že jsou spolu víc než šťastní, pak ale přišel šok, když herečka ohlásila jejich rozchod. Psalo se o tom, že Kateřina musela čelit notným komplikacím, a dokonce i údajnému domácímu násilí. Byla to nakonec ona, kdo požádal o rozvod.

Bylo to pro ni velmi těžké životní období, neboť ani vyrovnání podle všeho neprobíhalo vůbec lehce. Říkalo se totiž, že se Torozvádět vůbec nechtěl.

Samí vlivní milenci

Na muže však herečka nezanevřela. Naopak podle přátel randila ostošest. Další větší románek totiž měla se zesnulým podnikatelem Peterem Kovarčíkem (†61) a taktéž zřejmě i zámožným mužem jménem Jaroslava Veverka (59).

Není se proto čemu divit, že se o Kateřině rádo a často říká, že když muž není podnikatelem, nemá u ní sebemenší šanci. Něco na tom nejspíš bude, neboť i nyní má mít tajnou známost a opět někoho na vysoké pozici. Jenže to není všechno. V kuloárech totiž kolují informace, že přebrala chlapa své blízké přítelkyni!

Konec velkého přátelství kvůli muži?

Až donedávna však jejich vztah patrně nikdy nepřekročil hranici přátelství. Nejspíš proto, že jde o zadaného muže, ke všemu s malými dětmi. Pak se ale mezi nimi mělo hodně změnit.

Herečka už zjevně nezvládala samotu a toužila po mužské náruči. A to tak silně, že se nechala zkrátka unést. Podle jejích známých však jistě o nic vážného nepůjde, neboť to není zcela její typ. Třeba nakonec není ani tak závratně bohatý ani vlivný, jak si zprvu myslela, a navíc prý ani nemá mít zájem od rodiny odcházet.

Bral snad Brožovou jenom jako letmé povyražení? Možná je to ale přesně naopak. Kateřina je velmi náročná žena a po pár strávených nocích s oním mužem mohla zjistit, že není úplně ten pravý.

Nejspíš chtěla románek ututlat, ale nakonec to dopadlo tak, že ji měla odhalit sama kamarádka a manželka jejího milence. Přátelství proto pravděpodobně nadobro skončilo společně i s údajným románkem. Co je na tomto tvrzení pravdy, ale Kateřina říkat nechce.

Našla si někoho velmi bohatého?

Odmítá se k tomu vyjadřovat a tvrdí, že je stále sama. Třeba se ale tímhle vším jenom snažila odpoutat pozornost od mnohem vážnějšího vztahu. Kolem Kateřiny se má totiž v posledních týdnech točit muž, který se na veřejnosti příliš často neukazuje, neboť nechce být viděn.

Má jít o někoho velmi zajímavého. Nejspíš ne mediálně příliš známého, ale ve vyšší společnosti má znát jeho jméno úplně každý. To by pro herečku byla dozajista mnohem lepší partie. Otázkou ale je, zdali si s ní tento muž také jen nehraje. Kateřina se líbí mnohým mužům, avšak dva typy přitahuje skutečně jako magnet.

Musí pečlivě vybírat

Ucházejí se o ni hlavně muži, kteří se nejdřív její krásy bojí, ale pak jí podlehnou. A pak jsou to ti, kteří si z ní chtějí udělat jen pěknou ozdobu, neboť je Katřina údajně v jistých kruzích známá jako žena, kterou zajímají hlavně peníze.

Proto si o ni troufnou usilovat všemožní podnikatelé a postarší zámožní muži. Ty ale ona očivině nechce. Ráda by konečně potkala někoho, s kým jí bude zkrátka dobře. Všichni proto netrpělivě očekávají, kdo se po jejím boku objeví příště.

Jak ale říkají její kolegové i přátelé, bude si muset vybrat velmi pečlivě, pokud se chce ještě vdávat. Další drsný rozvod by jí na už tak dost pošramocené reputaci nepřidal. A ona přitom chce jen najít osudovou lásku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...