Omluvy za nehodu se Uma Thurman dočkala až po 15 letech!

S Tarantinem nejprve chodila i nechodila, později se ale dali dohromady!

První manžel pro ni byl moc starý, druhý jí byl nevěrný a třetí pro změnu agresívní. Herečka Uma Thurman (49) měla víc úspěchů před kamerou než ve vztazích.

V dětství si hollywoodská hvězda Uma Thurman (49) rozhodně nepředstavovala, že by jednou mohla být slavná a obdivovaná. Po matce, která byla modelkou, byla sice hezká, ale vyrostla dřív než její vrstevnice. Její nadprůměrná výška (dnes měří 180 cm) se stávala terčem posměchu spolužáků.

Také vás může zajímat ...

A když si k tomu ještě přidáte to neobvyklé křestní jméno, bylo na mindráky zaděláno. Co se jména Uma týká, pochází z budhismu a herečka ho dostala proto, že její otec uvedený duchovní směr studoval i vyučoval.

Myslela si, že je ošklivá!

Uma byla o sobě jako malá přesvědčená, že není hezká. „Prvních čtrnáct let svého života jsem byla přesvědčená o tom, že jsem šeredná,“ přiznala. Málem se tehdy nechala přemluvit i k plastické operaci nosu.

Tenhle pocit v ní zřejmě zůstal až do dospělosti, s ohledem na chirurgické kosmetické úpravy, kterým se podrobila v nedávných letech a které se moc nepovedly.

K herectví jí přivedla stávat se někým jiným, alespoň na jevišti a před kamerou. K úspěchu vykročila rázně, ještě před dvacítkou se stala hvězdou hollywoodských filmů. Režiséři ji obsazovali rádi, možná i proto, že Uma nikdy neměla problém s tím, aby si plně odložila. Stejně rychle jako na svoji kariéru se vrhla i do manželských svazků.

Vdávat se ve dvaceti se ale neukázalo jako dobrý nápad, i když jejím manželem byl slavný herec Gary Oldman (61). Vydrželo jim to dva roky, určitě i proto, že Gary byl o dvanáct let starší. Proto se při druhém výběru manžela zaměřila Uma na své vrstevníky.

Zvolila si Ethana Hawkea (48), se kterým se seznámila při natáčení jednoho fantastického filmu. Zatímco s Oldmanem potomka neměla, s Ethanem to vzala hopem: dcerka se narodila už sedm měsíců po svatbě.

Vyčerpávající boj o dcerku

K dceři přibyl po čase ještě syn, ale hlavním problémem manželství se tentokrát ukázala být žárlivost. Ethan podezříval Umu z poměru s režisérem Quentinem Tarantinem (56), o němž bylo známo, že má pro herečku slabost. Ona sama se později vyjádřila nejednoznačně: „Neříkám, že jsme spolu chodili, a netvrdím, že nechodili.“

Ethan byl ovšem stoprocentně nevěrný s chůvou jejich dětí. Tu si po rozvodu s Umou vzal a měl s ní děti. Herečka se po bolestném rozchodu zařekla, že už do dalšího vážného vztahu nepůjde. „Kdo by vydržel s dvakrát rozvedenou ženskou se dvěma dětmi, která buď pořád někde natáčí, nebo se vyhýbá dotěrným fotografům,“ konstatovala.

Stejně to ale zanedlouho porušila. S multimilionářem Arpadem Bussonem (56) si ale tentokrát naběhla opravdu pořádně. Divoké byly už začátky jejich vztahu. Arpad ji nejprve požádal o ruku, ona souhlasila, ale za pár měsíců mu zásnubní prsten vrátila zpátky.

Po dalších dvou letech se ale znovu objevili vedle sebe. Uma pak přivedla na svět další dítě, dcerku. Vztah opět ztroskotal, navíc skončil soudní tahanicí ohledně péče o dceru. Arpad obviňoval Umu, že má psychické problémy a příliš pije, ona zase jeho, že byl agresívní na ní i na její děti. U soudu to nakonec Uma vyhrála, ale zaplatila za to celkovým vyčerpáním.

Dostala zásah do hlavy!

Dlouhá léta usiloval o herečku již zmíněný kultovní režisér Quentin Tarantino. Nakonec dosáhl svého a v roce 2014 se na jednom filmovém festivalu objevili jako pár. Po 15 letech se od Quentina dočkala Uma omluvy za jeden nepříjemný incident při natáčení. Stalo se to při práci na filmu Kill Bill.

Při scéně, kdy jela autem ve vysoké rychlosti, sjel vůz ze silnice a narazil do palmy. Nárazem se utrhlo sedadlo, které bylo špatně připevněno a Uma se brutálně uhodila do hlavy. Několik dnů strávila v nemocnici a následky jí prý zůstaly dodnes. Quentinovi ale tenhle malér už dávno odpustila!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...