Petru Janů: Utajený pokus o sebevraždu!

Matka ji odložila k babičce a nestarala se o ni!

V mládí člověk dělá různé hlouposti a pro zpěvačku Petru Janů (64) se jedna z nich mohla stát osudnou. Byla tehdy zamilovaná a měla pocit, že létá na obláčku, první velká láska pro ni ale skončila zklamáním. A to takovým, že se kvůli ní pokusila o sebevraždu!

Spolykala hromadu prášků

Hrála tehdy s kapelou na plese a k jejímu překvapení pod pódiem zahlédla svého přítele. Nemilé na tom ovšem bylo, že tančil s jinou.

Petra dozpívala a šla spolykat prášky.
Petra dozpívala a šla spolykat prášky.

Situace se k Petřině smůle opravdu nedala vysvětlit jako nevinná věc. Milý hoch totiž cizí dívku vášnivě líbal. Petra sice dozpívala koncert, ale myslela přitom jen nato, že se jí zhroutil celý svět. „Snědla jsem nějaký prášky a probudila se v blázinci,“ rozhodla se zpěvačka odhalit své tajemství.

Také vás může zajímat ...

Špatný vztah s matkou

Pobyt v psychiatrické léčebně Petru vrátil zpátky do reality. Uvědomila si, že žádný chlap nestojí za to, aby si kvůli němu sáhla na život. A lásku nakonec stejně našla. Se svým zesnulým manželem Michalem Zelenkou (†63) prožila mnoho spokojených let. Děti však nikdy neměla a dávala to za vinu nešťastnému dětství. Matku vůbec jako malá nevídala a musela ji vychovávat babička.

Život téhle úspěšné zpěvačky je zkrátka plný hrozných traumat!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...