Přiznala se omylem k rozchodu s partnerem?

Herečka Alice Bendová (47), která se pravidelně objevuje v seriálu Slunečná, zdá se, prožívá těžké období. Podle všeho totiž po skoro devíti letech rozešla s mladším partnerem!

Také vás může zajímat ...

Dlouhou dobu to vypadalo, že Alice Bendová (47) našla po boku o dvanáct let mladšího Michala Topola (35) konečně štěstí. Teď to ale vypadá, že lásce je konec a Alice opět zůstala sama. A přestože se snaží herečka mlžit, omylem prozradila možná až moc.

Dítě by svému příteli už nedala

Alice si vždycky ráda pochlubila svojí postavou a u poslední fotky, kterou zveřejnila na svém profilu na sociální síti, snad trochu nechtěně, naznačila, že jí vztah s mladším přítelem nevyšel. „Svobodná. Bezstarostná. Jo a začala jsem hubnout,“ napsala s tím, že prý během karantény přibrala a musí se opět dostat do formy.

Fanouškům, ale upozornění na to, že je herečka svobodná nemohlo uniknout, a tak se začínají ptát, co mohlo rozpad vztahu, který trval skoro devět let a zdál se být pevný, způsobit? Jedním z důvodů, o kterém už před lety sama Alice tvrdila, že by je mohl rozdělit je Michalova touha po vlastním dítěti.

„Třeba se kvůli tomu rozejdeme, abych mu nebránila ve štěstí,“ nechala se před časem Bendová, která tvrdí, že už je na třetí dítě stará a necítí se na něj.

Michal je ale na rozdíl od ní ve věku, kdy muži o založení rodiny vážně uvažují a nebyli by první dvojící, které se stal osudným právě rozdílný názor na pořízení společného potomka. Bohužel to není jediný důvod, který mohl konec vztahu zapříčinit.

Zatoužila znovu po mladším?

Bendová se také nikdy netajila tím, že po jednom nevydařeném manželství s hokejistou Václavem Bendou (44), se kterým má dvě děti – Václava (13) a Alici (10), už znovu po cestě k oltáři netouží. A pokud by svého přítele odmítla ve chvíli, kdy by před ní poklekl s prstenem, nebylo by divu, když by to jeho mužské ego neustálo.

Z jejího okolí ale zaznívají i hlasy, že to byla právě Bendová, která vztah ukončila. Podle nich prý už byla nějakou dobu nespokojená, Michala dokonce v létě donutila zhubnout a vypracovat si postavu.

Že by ale Alice znovu zatoužila po mladším masíčku a Topola prostě jen vyměnila za mladší model? To by i vysvětlovala její touhu shodit pár kilo a být pro nového zajíčka co nejatraktivnější!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama