Proč je pořád sama bez partnera?

Do herečky Sabiny Laurinové (48) by asi nikdo na první pohled neřekl, že je skutečnou dračicí. Je snad tohle důvod, proč se jí zatím nepodařilo najít toho pravého životního partnera?

Také vás může zajímat ...

V roli vrchní sestry Mary v seriálu Sestřičky Modrý kód je herečka Sabina Laurinová (48) velmi vyrovnaná. Ve skutečnosti je však vyznavačkou napětí, které prý ke svému životu bytostně potřebuje.

Navíc podle vlastních slov prý není příliš trpělivá a všechno potřebuje hned. Mohl by tohle být důvod její samoty? Zdá se totiž, že většina mužů jejímu tempu prostě nestačí!

U ničeho dlouho nevydrží

Sabina přiznává, že je velmi energická a nedokáže chvíli vydržet na jednom místě. „I návštěva kadeřníka, jakkoli je příjemná, je pro mě jako za trest. Neumím prostě dvě hodiny sedět,“ práskla na sebe Laurinová s tím, že temperament pravděpodobně zdědila po své mamince.

A dalším jejím problémem je údajně to, že vytrvalost není zrovna její silnou stránkou. „My Berani jsme schopní vydat okamžitou energii, ale pak máme propad. Umím běh na krátkou trať. Život je běh na dlouhou trať, ale mám ho rozdělený na mnoho sprintů.

Můj život se skládá z malých závodů,“ říká narovinu a možná, aniž by si to sama uvědomovala, odhaluje věc, která jí nejspíš brání v tom, mít spokojený partnerský vztah. Pokud se totiž takhle dokáže nadchnout i v lásce, ale brzy se vyčerpá, je jasné, že pro většinu mužů musí být velmi těžké s ní žít.

Berou ji muži jako soupeře?

Mohlo by se tak zdát, že Laurinová bude spíš ten typ ženy, která vyhledává krátkodobé románky. Tomu by ostatně napovídala i její záliba v adrenalinu. Možná by se tak nebránila ani vzplanutí s někým, kdo není tak úplně volný. Tajná dostaveníčka by do jejího života jistě dokázala dodat pro ni tolik potřebné vzrušení.

„Potřebuju k životu adrenalin, který mě vyhecuje, rozhýbe a rozhoří,“ říká blondýnka, která na sebe prozradila, že například i to, že ani za volantem není typická ženská, ale nejraději jezdí pěkně z ostra. Svým vzhledem ale nejspíš v mužích na první pohled vzbuzuje spíš ochranitelské pudy.

A když pak partner pozná, že Sabina není žádná pokojová květinka, ale soběstačná a velmi temperamentní žena, může to způsobit zklamání. Možné je i to, že někteří muži ji pak vnímají spíše jako soupeře a jejich ego by nemuselo unést fakt, že je herečka v něčem lepší než oni. Jenže z kategorie princezen pro ni není lehké se vymanit.

I kvůli roli má totiž Laurinová zakázané razantní změny vzhledu, a tak nejspíš bude vždycky přitahovat stejnou kategorii mužů. Půvabná matka dvou dospívajících dcer ale jistě doufá, že jednou ještě potká toho pravého, který jí dokáže milovat i s její divokou povahou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama