Proč jsou na ni přátelé naštvaní?

Bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 Veronika Gajerová (56) se topí v dluzích.

Po menších částkách si napůjčovala 3 200 000 korun a její situace došla tak daleko, že musela vyhlásit osobní bankrot. V současnosti dluží 29 různým věřitelům a u některých překročila splatnost dluhů i o šest let.

Také vás může zajímat ...

Nyní se ukazuje, že herečka nepřišla jen o peníze, ale i o mnoho přátel, kteří jí půjčili nemalé částky, jež dodnes nevrátila. Například své bývalé kamarádce Daně Morávkové (48), která jí prý půjčila 25 tisíc korun.

Ta se s ní kvůli tomu nebaví. „Ten dokument o jejím oddlužení jsem neviděla, ale dluhy by se měly splácet. Byli jsme s manželem blbí a chtěli jí pomoct, ale teď jsme vyléčení,“ řekla Dana. Uvidí ještě někdy své peníze? Gajerová tvrdí, že po odchodu exmanžela Petra Kracika (61), který ji opustil kvůli Tereze Kostkové (43), zůstala sama s dětmi a dostala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama