Pusťte expřítele ze své hlavy!

Jak zapomenout na toho bídáka, který se z vaší hlavy nehodlá hnout?

Je jedno, jestli vás ten mizera opustil před deseti týdny nebo deseti lety. Podstata je, že vás z nějakého důvodu nechce. Je načase přestat se utápět ve stesku a vzpomínkách. Zasloužíte si vysvobození. Pomůžeme vám!

Také vás může zajímat ...

Je jasné, že se po citovém tornádu, které prosvištělo vaším životem, se vstává těžko. Zvlášť když je vaše srdce rozsekané na kusy. Váš bývalý se vám dostal pod kůži a vy ne a ne ho pustit, i když víte, že by to byla vaše záchrana.

Když vyslovíte jeho jméno nebo ho někde potkáte, cítíte knedlík v krku. Klepou se vám ruce, hlas nebo se objeví slzy. Často se vám v mysli objevuje jeho tvář. Je na čase s touhle bolestnou posedlostí skončit.

Přiznat prohru je těžké
Ženy mají tendenci doufat, čekat a trápit se falešnými nadějemi. Váš bývalý vás z nějakého důvodu nechce. Vyměnil vás za jinou, nebo má manželku, kterou nemůže opustit, nebo chce být sám, nebo kdesi cosi.

Přiznat si, že vás už nechce, i když je to přece všem okolo vás jasné, bývá to nejtěžší. Říkáte si: Ne, to přece není možné. Vždyť já jsem přece pro něj ta pravá, on to akorát ještě neví, nedošlo mu to, s nikým jiným nebude tak šťastný.

Pryč od přízraku EX!
Jestli se chcete pohnout z místa, musíte vykouknout z bubliny svého bludu, kterou stvořila vaše bolestí ochromená mysl. Kdybyste pro něj byla ta pravá, tak jste spolu dál.

Vzpomeňte si na někoho, kdo vás miloval, ale vy jste s ním už nechtěla být. On si také myslel, že jste pro něj ta pravá a jak je možné, že to nevidíte. Jenže vy jste ho už nechtěla. Stejně to cítí i váš pan Božský.

Uvědomte si, že to není o vás, když vás někdo nechce, ale spíš o něm. A taky, že někde pobíhá ideální muž pro vás, jenže vy jste nesmyslně zaháčkovaná na svého EX!

Omezte s ním kontakt!
Když je vše příliš bolestivé, je lepší se mu vyhýbat. „Sejde z očí, sejde z mysli“ platí víc, než cokoliv. Přestaňte mu psát, volat. Je lákavé ho zase vidět, ale odolejte tomu pokušení. Léčení vaší duše se urychlí a nebude to tolik bolet.

Hlavně s ním už nespěte! Při orgasmu se uvolňuje hormon oxytocin, který posiluje pouto k muži. Jenže vy se naopak potřebujete odpoutat. Sex na rozloučenou může vše zamotat a vyvolat naděje, že se něco změní, vrátí.

Zasloužíte si víc
Budete pak zbytečně zmatená a nebudete vědět, kde se vlastně váš vztah momentálně nachází. Jste spolu? Nebo ne? Muži se během sexu tolik nezaháčkují, prožívají ho mnohem nezávazněji než ženy.

Když vás přepadne touha ještě se s ním potkat, obejmout ho, odříkejte několikrát svou ochrannou mantru: „Zasloužím si muže, se kterým budu šťastná pořád, nejen na pár chvil!“ Vylepte si ji třeba nad počítač nebo do prádelníku, abyste nezapomněla…

Dejte průchod slzám
Spousta žen, které jsou zdevastované rozchodem se bojí nebo stydí přiznat svůj smutek. Jenže je úplně normální být v určitých úplně na dně, podlomená. Fáze cítění se příšerně je vlastně nedílnou součástí vaší léčby.

Uleví se vám, když sama sobě, ale i všem okolo vás, přiznáte: „Jsem strašně smutná. Milovala jsem ho a chybí mi…“ A pak si poplačte. Brečte do kožíšku vašeho psa, choďte do kina na slaďáky, vemte si na to troje papírové kapesníky a nemalujte si oči, vysmutněte se až do dna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...