Své první ženě připravil David Prachař šokující vánoční překvapení!

Jeho žena měla podezření, že David někoho má, jenže se s tím svěřila právě jeho milence!

Herce Davida Prachaře (61) známe z mnoha seriálů, od Ordinace v růžové zahradě až po Slunečnou. Pod drobnohledem se kdysi ocitl i jeho soukromý život, když opustil ženu kvůli mladší partnerce.

Členové slavných hereckých rodů to mají vždy v něčem jednodušší a v něčem těžší. Díky jejich předkům nebo rodičům je už jejich příjmení veřejně známé, na druhou stranu je na ně ale díky tomu nahlíženo mnohem kritičtěji.

Také vás může zajímat ...

Otcem Davida Prachaře (61) byl slavný herec Ilja Prachař (+81), kterému už nikdo nikdy neodpáře jeho nejznámější roli, Trautenberka z Krkonošských pohádek. David jako jeho následník mu rozhodně ostudu nedělá.

V první malé roli ho tahali za ruce!

Na své dětství se David ohlíží jako na spokojenou a hezkou dobu. Díky tomu, že vyrůstal v kulturně zaměřené rodině – hraním se zabývala i maminka jako loutkoherečka – našel si rychle cestu ke knížkám, výstavám a také hudbě.

Učil se hrát na kytaru, na housle a na saxofon. Svoji první „roli“ si zahrál ještě v mateřské školce, v pohádce o tom, jak dědek s bábou tahali řepu.

Nepředstavoval ani dědka ani bábu a ani žádné ze zvířátek, co přišla na pomoc, hrál samotnou řepu. V době dospívání ho to táhlo k dějinám umění.

Zkusil ale udělat talentové zkoušky na DAMU a tam ho vzali, proto už žádnou další školu nezkoušel. David měl výhodu, že měl blízko k divadlu, nejen k Vinohradskému, kde viděl svého otce ve všech premiérách, ale třeba i k Činohernímu klubu.

Tam rovněž znal všechny herce. S tátou se ale nikdy nesrovnával. „Já jsem na hereckou dráhu nastupoval ve chvíli, kdy otec šel do důchodu. Spíše jsme se minuli, nebo vystřídali,“ konstatoval.

Zásah Amorova šípu

V osobním životě Davida Prachaře to vypadalo nejprve na dlouhodobé pohodové herecké manželství. Vzal si kolegyni Danu Batulkovou (62) a měli spolu syna Jakuba (37) a dceru Marianu (26) – oba se v dospělosti vydali ve stopách svých rodičů. Pak ale přišel přelom tisíciletí a pořádný skandál.

David se totiž zamiloval do mladé herečky Lindy Rybové (44). Bylo to hrozně silné, herec líčil příval lásky takto: „Myslím, že nejlépe se to v literatuře popisuje jako zásah Amorova šípu. Nevystřelíte vy a ten svistot není slyšet, ale člověk je v jediné vteřině zasažen.“ Dana tušila, že David má nějakou milenku a dokonce s tím svěřila právě Lindě.

Na Vánoce roku 2000 se pak dozvěděla, že její manžel čeká dítě s Lindou. Život Dany se tak ocitl v troskách, zatímco ten Davidův nabral nové obrátky.

Nijak nevadilo, že jeho nové lásce je o sedmnáct roků méně. Ostatně Lindě samotné to také vyhovovalo. V jednom rozhovoru prozradila, že se jí vždy líbili starší muži. „Stejně staří kluci ve mně vyvolávali dojem, jako by byli moji mladší bráchové,“ uvedla. „Ve čtrnácti jsem chodila s klukem, kterému bylo dvacet sedm a vůbec mi to tak nepřipadalo.“

Svatba syna naštěstí proběhla bez skandálu!

Po boku Davida si Linda prožívala hodně složité období. Všichni se na ni totiž zákonitě dívali jako na mladou ženu, která odloudila otce od rodiny. Bylo jí to o to nepříjemnější, že si sama prožila rozvod svých rodičů. Díky Davidovi se jí ale podařilo se se situací vyrovnat.

Narodila se jim dcerka a během dalších pěti let dostala dva sourozence: bratra a sestru. David se netajil tím, že si i v novém vztahu prošli oba několika krizemi, ale nešlo o nic zásadního. Spíš je to přirozený vývoj. „Na začátku se vám ten druhý zdá naprosto bezchybný.

Dokonce i jeho nejhorší vlastnosti se jeví jako naprosto pozitivní. Nebo aspoň nepodstatné. No a pak začnou trochu vadit,“ konstatoval herec. Poněkud prekérní situace nastala, když se ženil syn Jakub. Na jeho svatbě nechyběly jak Dana Batulková, tak Linda Rybová. Žádný skandál se ale nekonal, obě herečky si dokázala zachovat chladnou hlavu a ženskou důstojnost.

Nejsledovanější seriál ho znovu svedl dohromady s exmanželkou!

Zajímavá situace nastala v momentálně nejsledovanějším seriálu Slunečná. Hrají zde jak David Prachař, tak jeho bývalá manželka Dana Batulková.

A aby toho nebylo málo, zahráli si zde dokonce milence! Oba jsou ale profesionálové, věděli, do čeho jdou a dvacet let je dost dlouhá doba na to, aby to, co si vzájemně provedli, bylo smazáno ze stolu. Podle svědectví, které bulvárním novinářům podal někdo z natáčecího štábu, spolu ovšem David a Dana mimo záběry kamery moc nekomunikují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...