Svoji jedinou manželku musel Alain Delon vykoupit od mafie!

Díky manželství s Alainem se z Nathalie na čas stala rovněž filmová hvězda!

Slavný herec Alain Delon (84) prožil mnoho vztahů s krásnými modelkami a herečkami. Ženatý byl ale jen jednou, ale s Nathalií (79) vydržel jen necelých pět let.

Snad proto, že měl Alain Delon (84) neuspořádané dětství, byl i jeho soukromý život v dospělosti dost neurovnaný. Po rozvodu rodičů se kdysi ocitl nakrátko i v pěstounské péči, ve škole byl průšvihářem a rebelem.

Také vás může zajímat ...

Čtyři roky strávil v mládí v armádě, přičemž jedenáct měsíců z toho byl ve vězení pro neukázněnost. Kdo ví, jak by skončil, kdyby nedostal náhodně svoji první filmovou roli.

Pomohl mu k ní určitě jeho atraktivní vzhled. Pak už to šlo samo a brzy byl Alain velkou hvězdou.

Byla jenom barmankou?

Jediná hercova manželka, Nathalie Delon (79) se ve skutečnosti jmenovala Francine Canovas. Také se nemohla pochlubit zrovna čistým partnerským štítem.

Když byla v sedmnácti letech v Maroku, zamilovala se do místního mladíka, se kterým otěhotněla. Vzala si ho, přijala jeho příjmení Barthélemy, přivedla na svět dcerku, ale manželství brzy ztroskotalo.

Nathalie se vrátila do Evropy a holčičku nechala podle domluvy k výchově otci. S Alainem se seznámila v době, kdy v Marseille pracovala jako barmanka. Říká se ovšem, že se jednalo i o jiný druh „práce“.

Tomu by nasvědčovala okolnost, že než si mohl Alain svoji lásku odvézt do Paříže, musel ji prý vykoupit od místních mafiánů. Vzali se v roce 1964 a Nathalie přivedla na svět syna Anthonyho (55).

Po boku slavného manžela začala budovat svoji vlastní kariéru. Společně si zahráli v detektivce s názvem Samuraj. Pět let to vypadalo na spokojený vztah, i když se Nathalie musela nejspíš vyrovnat s tím, že Alain se nebránil přízni jiných žen.

Pokud se jednalo o vztahy na jednu noc, byla to pro ni přijatelná cena za to, že má hvězdného manžela a že se sama také stala slavnou. Pak se ale Alain zamiloval do ženy, kterou zpětně označil jako „ženu svého života“ – do blonďaté herecké kolegyně Mireille Darc (+79).

Další partner propadl drogám!

Alain se do Mireille zamiloval natolik, že se rozhodl s Nathalií rozvést. Jejich manželství skončilo v den, který se jinak slaví jako svátek zamilovaných, na svatého Valentýna, 14. února 1969. S Mireille strávil Alain dlouhých patnáct let.

Nikdy se nevzali, ale rozešli se v dobrém a až do konce hereččina života zůstali skvělými přáteli. Nathalie zkusila štěstí po boku jiného filmového krasavce, dnes už zapomenutého herce Marca Porela (+34).

Tentokrát jí to ale nevyšlo, protože Marc propadl drogám a Nathalie s ním prožívala jeho životní pád. Na rozdíl od Marca, který zemřel předčasně, se jí podařilo drogovému prokletí uniknout a pak žila dvacet let v USA.

Zkusila i režírovat, ne moc úspěšně a s kariérou pak nadobro skončila. Alain měl ještě další vztahy, ale nakonec zůstal ve stáří opuštěný a zahořklý.

Nedokázal jí říct do očí, že se s ní rozchází!

Ženou, které Alain Delon zlomil srdce, byla legendární hvězda Romy Schneider (+43). Představitelka princezny Sissi se s ním setkala poprvé při natáčení v roce 1958 a ačkoliv si nejdřív nesedli, byl z toho pětiletý milostný vztah.

Došlo dokonce i na zásnuby, jenže pak Alain své lásce těžce ublížil. Rozešel se s ní bez udání důvodu, ani jí to nedokázal říct do očí. Podle jedné verze poslal jen kamaráda s dopisem. Romy se zhroutila a pokusila se o sebevraždu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...