Ze svatby měla Keira Knightley nejprve záchvaty paniky!

Od svého nastávajícího dostala Keira netradiční svatební dar: starý strom!

Britská herečka Keira Knightley (34) o sobě prohlašovala, že není vdávací typ. Dnes už to neplatí, je ženou hudebníka Jamese Rightona (36) a mají dvě děti. Se svatbou to ale nepřeháněli.

Také vás může zajímat ...

Poté, co Keira Knightley (34) jako mladičká zazářila v romantické komedii Láska nebeská a v hollywoodském trháku Piráti z Karibiku, dávala ji média dohromady s nejrůznějšími herci. Nejčastěji to bylo s jejím kolegou z Pirátů Orlandem Bloomem (43), ale zůstalo jen u přání diváků. Keira si životního partnera nakonec našla v úplně jiné oblasti.

Ve 22 letech se zhroutila!

Za to, že krásnou Britku můžeme sledovat na filmovém plátně, vděčíme domluvě jejích rodičů. Ti se totiž dohodli, že další dítě si pořídí jedině tehdy, pokud se matce, autorce divadelních her, podaří prodat nově napsané dílo. Povedlo se a tak přišla na svět Keira. Hvězdou světového formátu se stala ještě dříve, než dovršila dvacet let.

Prožila si pak vztah s hercem Jamiem Dornanem (37), kterého později proslavil film Padesát odstínů šedi. Chodila také s dalším kolegou Rupertem Friendem (38), ale ten dost těžce nesl, že Keira byla slavnější než on sám. Svoji slávu si ale také těžce odnesla: když jí bylo dvaadvacet, psychicky se zhroutila. Musela si dát rok přestávku.

„Docházela jsem na terapie a terapeutka mi říkala, že normálně má klienty, kteří si myslí, že si o nich lidé povídají a že je někdo pronásleduje.

A já jsem pro ni byla první pacientkou, které se to opravdu dělo!“

Se svatebními šaty si hlavu nelámala!

Sympatická herečka se netajila tím, že na vzhled partnera moc nekouká. Prozradila, že se jí sice líbí sportovní typy, ale pokud nemá muž i něco v hlavě, je pro ni nezajímavý. A hudebník James Righton (36) rozhodně patřil k těm, kteří nároky Keiry splňovali beze zbytku. Dohromady je dala společná kamarádka. Se svým vztahem se nijak netajili, ale ani ho na veřejnosti moc nezdůrazňovali.

V roce 2013 se vzali. Ze svatby měla Keira podle tvrzení jedné z kamarádek pořádnou paniku. Nedokázala si pořádně představit, jak všechno bude probíhat a byla stále ve stresu. Nakonec z toho žádná okázalá událost nebyla. Vše se odehrálo skromně v malé francouzské vesnici, kde Keira vlastní dům.

Tou nejdražší věcí byl asi svatební dar, který dal nevěstě ženich: koupil za několik desítek tisíc starý olivovník a nechal do něho vyřezat iniciály obou partnerů a datum svatby. Keira si ani nenechávala ušít nové šaty, vytáhla prostě ze svého šatníku model, ve kterém byla už předtím k vidění na jiných společenských událostech. Svatební kytici si James a Keira udělali z lučních květů.

Na svatební cestu pak odjeli na nedaleký ostrov Korsika. Dva roky po obřadu se páru narodil první potomek, dcerka. Loni pak dostala sestřičku.

Herečka dokázala skloubit rodičovské povinnosti s kariérou, ale trochu si postěžovala: „Myslím si, že se ženám nedostává dostatek uznání za ten fyzický i psychický maraton, kterým si prochází, když se stávají matkami.“ V Jamesovi má ale partnera, na kterého se může spolehnout.

Tenhle vztah má šanci na to, aby vydržel napořád!

První svatbu si odbyla už v sedmnácti, ale jen ve filmu!

Ti, kdo viděli slavnou romantickou komedii Láska nebeská, si určitě vzpomenou, že jednou z prvních dojemných scén byla svatba krásné Juliet. Tu si zahrála právě Keira Knightley. V době natáčení jí bylo pouhých sedmnáct let. Není bez zajímavosti, že před filmovou kamerou dvojici neoddával herec, ale skutečný kněz.

V pozdější scéně pak sleduje Keira svatební video, ale na hlavě má přitom klobouček.

Důvod byl jednoduchý: přes noc se jí udělaly na hlavě nepěkné pupínky, které se musely zakrýt!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...