Žilou si prohnala drogy za několik milionů

Když její otec náhle zemřel, cítila závislá Tereza jen obrovský pocit svobody!

Byla krásná a také úspěšná. To ale Tereze Pergnerové (46) ke štěstí nestačilo. Dívka, kterou proslavil pozdrav „čágo, bélo, šílenci“ si na vrcholu slávy začala zahrávat s tvrdými drogami.

Také vás může zajímat ...

Těžko říct, co bývalou moderátorku hitparády Eso Terezu Pergnerovou (46) dohnalo do mámivé náruče pervitinu a heroinu. Ona sama později hovořila o tom, že měla velmi komplikovaný vztah se svým otcem textařem Eduardem Pergnerem (†65). Snad aby se vymkla jeho všudypřítomné kritice, začala užívat drogy, které ji zbavily veškerých emocí.

Syna rodila pod vlivem drog

Když její otec 30. března 2001 zemřel, pocítila Pergnerová obrovský pocit svobody. Najednou nebyl nikdo, kdo jí kontroloval, a kdo by jí nutil abstinovat. V té době už byl na světě její syn Samuel (19), kterého Tereza porodila v listopadu 2000.

Jak sama moderátorka přiznala, v okamžiku porodu byla závislá na drogách, takže si moc dobře uvědomovala, že se brzy dostaví abstinenční příznaky, a že si musí co nejdříve sehnat další dávku.

Když potřebovala peníze, nafotila odvážné snímky

Kvůli drogám nafotila odvážní snímky

Není divu, že se Pergnerová po smrti svého otce doslova utrhla ze řetězu. Netrvalo dlouho a za drogy tak utratila všechny své vydělané peníze. „Určitě padlo několik milionů, určitě padla moje auta, můj byt.

To všechno mi prošlo žilou,“ přiznala později Tereza. Když ani to nestačilo, nafotila moderátorka odvážné snímky pro pánský erotický časopis. Tři miliony korun, které za to dostala, skončily ovšem v nenávratnu. Tento skutečný pád na dno byl zřejmě impulsem, proč Pergnerová vzala svou léčbu konečně vážně, a rozhodla se porvat s osudem.

Největší úspěchy sklízela během moderování hitparády Eso

Svůj čas věnuje raději rodině

V roce 2005 byla opět znovu na výsluní, když moderovala reality show VyVolení. A že se jí návrat skutečně podařil. Tereza byla „čistá“ a fanoušky pořadu doslova uchvátila svou empatií. I z toho je zřejmé, že obrovský úspěch tohoto pořadu byl i její zásluhou.

Je možná škoda, že se Tereza v současné době na obrazovce objevuje tak zřídka. Ona sama však tvrdí, že jí show byznys nechybí, a že svůj čas raději věnuje rodině. Synovi Samuelovi a dceři Nathalii (12), kterou má se svým dlouholetým partnerem Jiřím Chlebečkem (50).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...