Život se jí rozjel jako na horské dráze! Opustí Novu?

Zachránila vztah se svým tanečníkem, obloha se vyjasnila a teď se Kristina upíná k dalšímu velkému cíli. Podaří se jí splnit si sen o velké rodině?

Sympatická moderátorka, jejíž život byl jako jízda na horské dráze. To byla ještě nedávno Kristina Kloubková (43). Loňský dramatický rok jí přinesl nejprve rozchod a následný návrat k tanečníkovi Václavu Kunešovi (45). Ale pominuly už problémy v jejich vztahu? A usilují oba o totéž?

Loni si oba prožili trápení, o kterém si nejspíš mysleli, že už je v jejich věku nepotká. Zatímco fanynky moderátorky Kristiny Kloubkové (43) užuž čekaly, kdy s tanečníkem Václavem Kunešem (45) ohlásí svatbu, úhledný pár nepříjemně překvapil, když bez dalších podrobností oznámil rozchod.

Také vás může zajímat ...

A oba překvapili ještě víc, když se k sobě po mnoha týdnech zase vrátili, s tím, že za rozchodem byla vlastně zdánlivá banalita: bydlení. V době, kdy není problém si pronajmout byt takřka na libovolném místě, lpěl Kuneš na svém krásném prostorném podkrovním bytě v centru Prahy (čemuž se nelze divit), zatímco Kristina už byla zabydlená s dcerkou Jasmínou (8) v bytě za Prahou, kde platila hypotéku.

Kromě kontaktu s přírodou bylo podstatné, že tu Jasmína začala v září 2018 chodit do školy a moderátorka ji nechtěla stěhováním vystavit změně školního kolektivu. Tenhle rozpor samozřejmě nepominul ani dnes, pouze se nad něj Kristina s Václavem povznesli. Skutečně si pronajali třetí bydlení s terasou u Průhonic na jihovýchodním okraji Prahy.

Na obzoru svatba a dítě?

Pro Kloubkovou je nejdůležitější, že teď tvoří skutečnou tříčlennou rodinu a tanečník funguje jako skutečný otec rodiny. Večer se sejdou doma, ráno společně cvičí jógu (někdy i s Jasmínou), snídají a pak se rozjedou do práce. Dcerka si na Václava pozoruhodně zvykla a ve vzduchu teď visí otázka, kterou už jim pokládá i malá školačka – kdy tedy bude svatba?

Minulost se zdá být vyřešená, i když Kristina se dodnes papírově jmenuje Bastienová Kloubková po svém prvním a dosud jediném muži Alanu Bastienovi (49) a dcerku má s bývalým tanečníkem Karlem Moravcem (42).

Odvaha vstoupit na novou, byť nejistou půdu jí nikdy nechyběla. Stejně tak Václav Kuneš už prožil leccos a byl kdysi i ženatý. Působil 18 let v Holandsku, kde se v tanečním studiu seznámil s Japonkou, kterou si vzal a pak přivezl i do Prahy. Má s ní dcerku Aine (11), za kterou jednou ročně létá do Japonska, kde jeho exmanželka dnes žije.

Oba mají zkušenost s rozpadem vztahů, a tím spíš nakonec vyřešili logistický problém, který je rozdělil. Hodlají ale vztah posunout dál? A kdy? Zejména Kristině utkvělo v paměti, jak se její vztah s muzikálovým zpěvákem Bastienem před 13 lety začal hroutit téměř vzápětí poté, co se vzali, takže je z vyhlídky na svatbu lehce nervózní.

Prakticky to nechává na Václavovi, zda se vysloví, koupí prstýnek a poklekne, a rozhodně na něho v tomto směru nijak netlačí, zdá se, že se obejde i bez papíru.

Kristina je prý pověrčivá

Poněkud jinak tomu je, pokud jde o druhého potomka, který by jejich lásku nepochybně stmelil. Těhotenství ještě mnohem starší Venduly Pizingerové (48) moderátorku zaujalo, zejména to, jak aktivně si při něm vdova po skladateli Karlu Svobodovi (†68) počíná. Ona sama je také ve formě, sportuje, vyznává správnou výživu, tak proč by se nemohlo zadařit i jí?

Každopádně je jí jasné, že čekat na příznivější konstelaci už nemá smysl, a příjmy na dalšího potomka s Václavem dají bez problémů dohromady. Podle některých zpráv ani tanečník není proti. Na Kristině je přitom vidět, že se konečně nachází i v dobré psychické pohodě, takže dřív než svatbou nás možná brzy překvapí potomkem.

Dnes už existuje dost matek po čtyřicítce, nejviditelnějším (a extrémním) příkladem je Vendula Pizingerová.

Jak to bude na Nově?

Kdo zná Kristinu jen jako moderátorku (do nováckých zpráv nastoupila před 11 lety), měl by vědět, že solidní, uměřená žena za stolem je jen jedna, a možná méně významná, část jejího talentu.

Větší část života protančila ve skupině UNO a v muzikálech, a pokud si pustíte páralovský film Milenci a vrazi, kde si zahrála vilnou psychopatku, bude vám jasné, že je to anděl s ďáblem v těle.

Dnes by si takovou roli s ohledem na pověst své televizní stanice asi nestřihla, ale slečnou „do světa“ je samozřejmě dál. Podobně jako Kuneš v Holandsku, žila jistou dobu v New Yorku s otcem Jasmínky Karlem Moravcem, a není pochyb, až bude dcera větší a bude třeba studovat v cizině a bude samostatná, opustí s partnerem Česko klidně zase.

Dnes by o Kristinu na Nově určitě neradi přišli. I kdyby otěhotněla, vytvoří jí podmínky, aby se mohla vrátit, protože všestranné, pohotové moderátorky, jež mají i něco v hlavě, nepadají z nebe. Třeba oproti Lucii Borhyové (42), která je sice oslnivá, ale jen mluvící hlava, zvládne Kristina i jiné formáty, teď třeba na směny moderuje vedle zpráv i Snídani s Novou, a to bez známek hrozícího kolapsu.

Prožívá teď šťastné období

Výmluvným ukazatelem životních údobí Kloubkové je její váha. Když jí štěstí nepřeje, strašlivě hubne, což se jí značí nejen na postavě, ale také ve tváři. Hubla, když ji opustil některý z partnerů, nejen ze stresu, ale také proto, že si zvykla se ze špatných zážitků vysportovat.

Naposledy se objevovala na veřejnosti tragicky vyzáblá v době vleklých zdravotních problémů dcery Jasmínky.

Na podzim roku 2016 to nejprve u tehdy čtyřleté dcerky vypadalo na angínu, ale nakonec se z toho vyklubala zákeřnější mononukleóza. Když už to vypadalo, že je z nejhoršího venku, přepadla Jasmínu pneumokoková infekce. Vlivem léčby jí zbytněly nosní mandle, začaly tlačit na zvukovody a holčička ohluchla, a tím pádem i přestávala mluvit.

Tohle už je naštěstí pryč, dnes chodí do baletu, učí se anglicky a je z ní temperamentní malá dračice. Zkrátka se v životě blond celebrity konečně vyčasilo a do budoucna může hledět bez obav.

Proč nemohla do StarDance?

Není tajemstvím, že Václav Kuneš působil jako tanečník a později i jako porotce v populární StarDance, což Kristinu uvedlo přímo do varu. Ráda by se i vydala do přímého přenosu, a klidně by i tančila, jenomže je, málo platné, tváří Novy.

Dokonce moderovala i Bailando, konkurenční taneční soutěž (nepříliš úspěšnou). Tudíž by její účast na obrazovce České televize na Nově určitě nepovolili. Kompenzovala si to kritikou Václava coby porotce: neumí prý mluvit.

Byla natolik nespokojená s mluveným výkonem svého partnera, že mu určila každodenní dril verbálního projevu. Připravila mu cvičební texty na rozmluvení, určovala mu, jak má dýchat, jaké má mít posazení hlasu.

Rozpomněla se totiž, jaké sama musela absolvovat kurzy rétoriky, když se chtěla stát moderátorkou, a tak to pak hustila i do partnera. I tak to s ní ovšem šilo, a není vyloučeno, budou-li další díly StarDance, že si nakonec souhlas Novy vymůže a posadí se alespoň do hlediště.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...