Borhyová touží po třetím dítěti!

Známá česká moderátorka Lucie Borhyová (38) je zamilovaná až po uši a dokonce touží po dalším miminku! Po bouřlivém rozchodu se sporťákem Michalem Hrdličkou (28) to vypadá, že se jí opět svítá na lepší časy.

Kdo je ten další úžasný princ na bílém koni? To Lucie nechtěla za žádnou cenu prozradit! „Pokud se nebudete ptát do koho, tak prozradím, že jsem zase zamilovaná,“ přiznává tajnůstkářská kráska. Proč nechce prozradit svůj nový úlovek? Brousí snad Lucie zase v pracovních vodách a nechce, aby se opakovala předchozí zkušenost s hezounkem Michalem Hrdličkou (28)?

Vypadá to, že se nejedná o žádnou nárazovku jen na přechodné období.

Přiznala, že s dotyčným přemýšlí dokonce i o třetím dítěti! Oblíbená zprávařka je už maminkou dvou dětí. Syna Lucase (8) a dcerky Lindy (2). Vyjde ji další třetí pokus o spokojený vztah? To ukáže čas.

Také vás může zajímat ...

Lucie Borhyová, Michal Hrdlička, dcera Linda

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...