7 žen, které muže prostě přitahují

Buďte ráda, že žijete v této době. Jinak by váš milý zatoužil po nejslavnějších osudových ženách a frknul vám. Tyto světové krásky měly, kromě charismatu, něco navíc: Obdiv! Moc! A odhodlání jít si tvrdě za svým!

Marilyn Monroe

Největší sexsymbol. Blonďatá kráska navždy změnila historii a stala se mužským snem. Podlehla jí spousta slavných mužů, ale ona milovala jen jednoho. Prezidenta Ameriky Johna Fitzgeralda Kennedyho, který s ní podváděl svou manželku Jackie.

Rychlý vzestup do Hollywoodu způsobil její smutný konec. Božská Marilyn ale navěky zůstane suverénně jednou z nejkrásnějších žen všech dob.

Marie Antoinetta

Vášnivá dračice se už ve svých čtrnácti letech provdala za Ludvíka XVI., krále Francie. I když byla Rakušanka, její cit pro módu, bledá pleť, blond vlasy, modré oči a šarm z ní udělaly miláčka Francie.

Kromě dámských zálib, jako jsou hraní na hudební nástroje a tanec, ovládala i ryze mužské koníčky. Zbožňovala například jízdu na koni a všechny hazardní hry. Navíc si údajně ráda užívala orgie s muži i ženami.

Královna Alžběta I.

Nezávislá osobnost. V dětství viděla, jak otec Jindřich VIII. popravuje jednu manželku za druhou, a rozhodla se, že Anglii bude vládnout sama, bez muže. Šla tvrdě za svým i bez toho, aby se opírala o mužnou hruď.

To, co muže dohání k šílenství dnes, fungovalo i v 16. století! Muži se rvali o to, kdo se jí dostane pod sukně.

Kleopatra

Není sporu o její nadpozemské kráse a charismatu.
.Bez nich by těžko pobláznila dva nejvlivnější muže té doby – Julia Caesara a Marka Antonia. Slavného Caesara uchvátila a získala za muže ještě dřív, než byla plnoletá, a Marcus Antonius podlehl jejímu kouzlu tak, že zapomněl, že na něj v Římě čeká manželka, a v Egyptě se s Kleopatrou oženil.

Johanka z Arku

Ve dvanácti letech k ní promluvil Bůh a řekl jí, jak z rodné země vyhnat Angličany. Od šestnácti velela francouzskému vojsku v útocích na britské vojáky. Nosila schválně mužský oblek i účes.

Jenže něžná tvář, silné charisma a její neposkvrněné panenství bylo pro muže přímo neodolatelné.

Princezna Diana

Stala se miláčkem světa od chvíle, kdy se vdala za Prince stydlivost probouzela v mužích rytíře, kteří ji ochrání. Její smysl pro módu, charisma a dobročinná práce vnesly svěží vítr do britské aristokracie. Když se svým milencem zahynula při autohavárii, aby uprchla před bulvárními novináři, celý svět brečel nad tou tragédií.

Jackie Kennedy

Dokonalá manželka. V době, kdy se Jackie ve svých jednatřiceti letech stala jednou z nejmladších prvních dam v USA, splňovala všechny nároky mužů na manželku snů. Byla krásná, vzdělaná, inteligentní, mírná a plně podporovala svého manžela.

15th May 1965: Jacqueline Kennedy (1929 - 1994) attends the inauguration of a memorial to her husband John F. Kennedy in Runnymede, Surrey, nearly eighteen months after his assassination. Holding her hand is her young son, John F. Kennedy Jr. (1960 - 1999). (Photo by Michael Stroud/Express/Getty Images)

Celý svět kopíroval její šik styl, ženy ji toužily mít za přítelkyni a pánové ji dávali za vzor svým manželkám..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden