Co vás čeká v novém roce?

Začátkem roku 2021 totiž vstoupí společně Saturn a Jupiter pod ochranu Vodnáře. Během tří měsíců se ale jejich cesty zase rychle rozběhnou. Vše staré bude ukončeno a vše tíživé a nefunkční bude smyto.

Beran (21. 3. – 20. 4.) S klidnou hlavou

Nebude doba vhodná k riskantnímu jednání, snažte se držet na uzdě své divoké emoce a náhlé výbuchy. S chladnou hlavou a klidem v duši dojdete tento rok nejdále. První polovina roku se odvine nenápadně, v létě však může nastat partnerská krize. Těm, kteří jsou narození dopoledne, může do života vtrhnout nějaký muž, jenž jim zamotá hlavu.

Býk (21. 4. – 20. 5.) Zbavíte se zlozvyků

Nic není jistého! To v průběhu tohoto roku poznáte. Osud vás bude chtít znejistit a postupně připravit o vše, co jste si vybudovali a měli pocit, že vám to nikdo nevezme. Tento rok vám bude

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden