Můj čas na kafíčko

Egyptský horoskop

Můj čas na kafíčko

Přinášíme vám úplně nový seriál, kde vám představíme nejzajímavější horoskopy z celého světa. Stejně jako horoskop slunečních znamení je i ten egyptský rozdělen do dvanácti období. Každému vládne jeden z bohů. Který je ten váš?

26. 1. – 24. 2. Bůh Shu

Od přírody jste snílek a romantička a každý střet s krutou realitou je vám nepříjemný. Nesnášíte, když vás někdo nemá rád, a pro své blízké byste se rozkrájela, jen aby byli šťastní Jste kreativní a svůj talent ráda používáte k okouzlení svých ve formě jakéhokoliv tvoření. Zdroj síly: Meduňka, Bříza, Irys a Měsíční kámen.

25. 2. – 26. 3. Bohyně Isis

Váš smysl pro humor, sebevědomí a laskavost jsou vlastnosti, pro které si vás okolí velmi cení a udělali by pro vás cokoliv. Milujete aktivní styl života a pobízíte k němu i ostatní. Ležet u

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden