Nádherné jarní brože a sponky pro vás!

Šťavnaté barvy do vašeho šatníku

S příchodem toužebně očekávaného jara můžete konečně odložit fádní šperky a ozdobit se náušnicemi, náhrdelníky a náramky ve šťavnatých barvách. A pokud doma žádné takové nemáte, nevadí. Podle našeho přehledného fotonávodu si vyrobíte jedinečné brože a sponky v jednom!

Obyčejný kabát nádherně ožije, když jej ozdobíte veselou broží. A co víc, když si ji vyrobíte, bude se krásně vyjímat i ve vlasech, takže rázem získáte multifunkční módní doplněk.

1. Budete potřebovat barevnou filcovou látku, ze které vystřihnete kolečka o průměru tři centimetry. Nůžkami je nastřihněte do poloviny tak, jak vidíte na obrázku.

sponky_1

2. Vezměte kolečko za dva cípky, které vznikly jeho nastřižením, přeložte je přes sebe a slepte lepící pistolí. K takto připravenému "kornoutku" pak postupně lepte další stejně vytvarovaná kolečka.

sponky_2

3. Vrstvěte je na sebe tak, jak vidíte na obrázku, dokud nevznikne květ.

sponky_3

4. Na závěr přilepte na zadní stranu kvítku kousek filcové látky spolu s pinetkou, kterou budete moct zasunou za klopu saka i do vlasů. Pokud chcete kvítek používat jako brož, kupte si v galanterii brožový můstek a přišijte jej na zadní stranu květu místo pinetky.

sponky_4

Tip: Brož bude ještě hezčí, když do jejího středu vlepíte třásně, barevný knoflík nebo korálek.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden