Moje sladké tajemství

Velká škola ženské sebelásky

Na celém světě není nikdo, kdo by byl stejný, jako vy. Některé ženy se vám možná v něčem podobají, ale jen vy jste originál!

Vaše osobnost je jedinečná! Všechno, co pochází od vás, je výlučně vaše, protože je to vaše volba. Patří vám všechno, co ve vás je: vaše tělo a všechny jeho pohyby, vaše vědomí, všechny myšlenky a nápady, které jím procházejí. Vaše oči, i to, co vidí. Vaše city, ať jsou jakékoli: hněv, radost, podráždění, láska, zklamání, i nadšení. Vaše ústa a všechna slova, která pronášejí, ať už zdvořilá, milá a správná, nebo vzteklá a nespravedlivá. Váš hlas, jemný nebo hrubý a také všechny vaše činy, ať se týkají jiných, nebo vás samotné. Patří vám vaše triumfy a úspěchy, chyby i nezdary.

Zamilujte se do sebe

Protože patříte sama sobě, můžete se spřátelit se se se bou, zamilovat si sebe sama a vše, co vás tvoří. Proto veškeré vaše činy mohou vést k vaší nejvyšší spokojenosti. Víte, co vás těší, co nesnášíte, a víte, že jsou i věci, které o sobě nevíte. Ale máte se ráda, a proto můžete s odvahou jednat tak, abyste to, co se vám nelíbí, změnila, a to, co nevíte, abyste se dozvěděla. Vy jste vy! Bez ohledu na cokoliv a kohokoliv. Nezávisle na tom, co říkáte, jak jednáte, jak vypadáte, co si myslíte a co cítíte. To vše vyjadřuje váš stav v daném okamžiku.

Když už víte, co nechcete

Když se zamyslíte nad tím, jak jste vypadala, co jste říkala a dělala, co jste si myslela a co cítila, už víte dobře, co se vám už nelíbí, a dělat jen to, co vám vyhovuje. To staré, nepotřebné nahradíte něčím novým, co se vám zamlouvá víc. Dokážete slyšet a naslouchat, mluvit i jednat. Máte všechny možnosti k tomu být blízká a užitečná jiným lidem. A to vše jen proto, abych lépe porozuměla světu lidí a věcí, kteří a které vás obklopují. Patříte sama sobě, a proto můžete jednoduše sama utvářet vás jedinečný svět, ve kterém jste šťastná. Vy jste vy. A je s vámi vše v pořádku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden