Zdají se vám erotické sny?

Můžeme být šťastně vdané, ale ve snech jsme někdy nevěrné. Sny ale nejsou naším nepřítelem. A to ani ty, za které se po probuzení stydíme.

Nechcete se probudit

Erotické sny se zdají 80 procentům mužů a 70 procentům žen. Opojný pocit potěšení, který v nich zažíváme, je někdy tak silný, že se nechceme probudit.  Sny nás vnitřně spojují, umožňují regeneraci a vyjadřují naše základní touhy.

Ne každý erotický sen se nám snaží něco sdělit. A naopak, i některé běžné sny v sobě nesou erotické poselství. Příkladem jsou sny, kde létáme. To může být spojováno s fantazií, ale i s touhou se s někým pomilovat. Falické předměty symbolicky připomínají mužské pohlaví, kočka zase ženské.

Touha vás překvapí

Zdá se vám o milostném objetí, kdy nedojde k milostnému aktu, ale cítíte silnou touhu? Pak jste po probuzení překvapená, co jste to vyváděla s úplně cizím mužem?. Znamená to snad, že si tajně přejeme být nevěrné?

Ne nutně! Takový sen může představovat náš protipól. Sny vypovídají o nás samých a tak bývají osoby ve snu vlastně jednou z tváří nás samých.

Jinak je to ale u snů, které končí orgasmem. Jde o zprávu, že náš milostný život není uspokojivý, nebo o touhu žít jinak. Naše podvědomí nám tak ukazuje,  co nám chybí ve skutečnosti.

reklama
reklama

Komentáře