Zdají se vám erotické sny?

Můžeme být šťastně vdané, ale ve snech jsme někdy nevěrné. Sny ale nejsou naším nepřítelem. A to ani ty, za které se po probuzení stydíme.

Nechcete se probudit

Erotické sny se zdají 80 procentům mužů a 70 procentům žen. Opojný pocit potěšení, který v nich zažíváme, je někdy tak silný, že se nechceme probudit.  Sny nás vnitřně spojují, umožňují regeneraci a vyjadřují naše základní touhy.

Ne každý erotický sen se nám snaží něco sdělit. A naopak, i některé běžné sny v sobě nesou erotické poselství. Příkladem jsou sny, kde létáme. To může být spojováno s fantazií, ale i s touhou se s někým pomilovat. Falické předměty symbolicky připomínají mužské pohlaví, kočka zase ženské.

Touha vás překvapí

Zdá se vám o milostném objetí, kdy nedojde k milostnému aktu, ale cítíte silnou touhu? Pak jste po probuzení překvapená, co jste to vyváděla s úplně cizím mužem?. Znamená to snad, že si tajně přejeme být nevěrné?

Ne nutně! Takový sen může představovat náš protipól. Sny vypovídají o nás samých a tak bývají osoby ve snu vlastně jednou z tváří nás samých.

Jinak je to ale u snů, které končí orgasmem. Jde o zprávu, že náš milostný život není uspokojivý, nebo o touhu žít jinak. Naše podvědomí nám tak ukazuje,  co nám chybí ve skutečnosti.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden