Dejte na první tři minuty!

Když se naučíte naslouchat svým pocitům, vytvoříte si neomylný radar na lidi. Pocity, které vám vyšle vaše podvědomí, jsou důležité. Za kouzlem rychlých sympatií stojí příroda a instinkty. Vzájemná přitažlivost je založena na tom, jak si voníte. Příroda ráda páruje ty, kteří mají podobné genetické informace, aby zajistila silnou genetickou výbavu potomků.

Instinktivní odhalení proběhnou ve vašem podvědomí během prvních třech minut. Během této krátké první chvíle se dozvíte vše, co potřebujete! Ohňostroj emocí Zamilovala jste se někdy na první pohled? Takový ohňostroj emocí může pořádně zamotat hlavu. Může ale takový vztah vydržet celý život? Podle psychologické studie je to více než pravděpodobné.

Také vás může zajímat ...

Dvě třetiny žen věří v lásku na první pohled a více než polovina z nich, která se zamilovala během pochvíle, se za partnera provdala. Zajímavé je, že rozvodovost takových manželství, dosahuje i nízké úrovně. Tři čtvrtiny párů prý spolu zůstanou do konce života. Milujte bez přemýšlení Je ale okouzlení na první pohled znamením dlouhého a kvalitního vztahu?

Srdce se řídí instinktem a láska následně podstupuje rychlý a přirozený vývoj. První dojem by ale neměl být jediným kritériem ve výběru budoucího partnera. Vždyť i koupi nového auta by měla předcházet pořádná zkušební jízda.

Existuje celá řada oblastí, které je třeba důkladně prozkoumat, než se s dotyčným mužem rozhodnete žít a třeba s ním strávit zbytek života a založit rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...