Do vztahu Ljuby Krbové zasáhla žárlivost

Pochybuje o svém manželovi?

Ljuba se snaží navzdory obdivovatelkám manželovi věřit.

O manželství představitelky Aničky Liškové ze seriálu Ulice je známo, že je klidné a skandály se mu vyhýbají velkým obloukem. Nyní se však LJUBA KRBOVÁ (58) přiznala, že na svého muže ONDŘEJE NEFFA (71) hrozně žárlí!

Její největší problém je v tom, že si prý celý život vybírala atraktivní a charismatické muže, které se kdejaká dáma snažila ukořistit pro sebe. A ačkoli Neff svou ženu uklidňuje, že nemusí mít obavy, jí to na klidu moc nepřidává. „Uklidňuje mě v tom smyslu, že si můžeme důvěřovat,“ svěřila se Krbová.

Neff má pověst gentlemana, který se za všech okolností chová k ženám galantně. O mladé a krásné obdivovatelky tak nemá nouzi. „Když vidím, jak mu žákyně píší obdivné maily, tak mu říkám, ať to aspoň nenechává přede mnou otevřené,“ přiznala se Krbová.

I když Ondřeji Neffovi nepochybně musí dělat podobná gesta mladých žen velmi dobře, nikdy prý tomuto zakázanému ovoci nepodlehl.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...