Druhého manžela potkala Simona Krainová v době, kdy už chtěla vztahy vzdát!

V Paříži si jako začínající modelka prožila pár dost těžkých let!

Jako malá snila Simona Krainová (46) o tom, jak procestuje svět. Tenkrát to vypadalo jako nesplnitelné přání. Stala se ale světovou modelkou a zeměkouli opravdu procestovala. A našla i osobní štěstí!

Díky tomu, že měla akčního tátu, věděla Simona Krainová (46) už v dětství o světě víc než její vrstevníci.

Také vás může zajímat ...

Otec byl totiž spojovým mechanikem, dokázal si udělat vlastní satelit pro příjem zahraničního signálu a Simona tak měla možnost vidět slavné seriály a poslouchat hudbu, která se u nás nehrála. Získala tak o důvod víc, aby chtěla ten svět „venku“ poznat na vlastní kůži.

Rodiče musela oklamat

Po základní škole nastoupila Simona na střední odborné učiliště spojů, kde se jí ovšem ani trochu nedařilo. Možná i proto, že v tomhle oboru se rozhodně uplatnit v životě nechtěla. Když v prvním ročníku nezvládla matematiku, nastal čas rozhlédnout se jinde. S přispěním maminky tak vstoupila do světa modellingu.

Už jako školačka tvrdila ostatním, že bude jednou dívkou z titulních stran prestižních časopisů. Nyní to chtěla dokázat. A protože její půvab opravdu zaujal, dostala hned první prestižní práci, a to ve Francii. V každém oboru jsou začátky těžké, ale Simona našla v Paříži dobrou kamarádku v Evě Herzigové (46).

Ta jí ubytovala u sebe, v bytě, který byl pronajatý – a prý byl tak rozlehlý, že se tam dalo jezdit na kole! Na to Simona později ráda vzpomínala, určitě častěji než na těžké chvíle, kdy Eva odjela za oceán a ona zůstala ve francouzské metropoli sama.

Pochopila, že se musí spolehnout sama na sebe. Také se jí na chvíli přestalo dařit a tak musela telefonicky rodičům nalhávat, že se má dobře a peníze jí nechybí. Zatímco otec s matkou se radovali, jak si jejich dcera koupila nové hodinky, Simona dělala ty nejlevnější nákupy potravin v obyčejných obchodech.

Hrdost jí ale nedovolila požádat o pomoc. Rodičům se přiznala, jak to bylo, až po řadě let, kdy už byla opravdu na vrcholu. Nezlobili se, tatínek jí dokonce řekl, že je na ni o to více pyšný!

Ani Francouz, ani hokejista

S tím, jak přibývala práce a úspěchy, ubývalo volného času. Deset následujících let prožila Simona Krainová doslova v jednom velkém kolotoči. Občas když se probudila v nějakém hotelu, musela se rozpomenout, ve které zemi a kterém městě vůbec je.

Nebylo výjimkou, že sotva se vrátila do svého pařížského bytu, zazvonil jí telefon a než stačila vybalit, mířila někam do Asie. Tenhle život určitě předčil i ty nejodvážnější sny, jaké měla Simona, když byla školačkou v Havířově. Současně ale přinášel téměř nemožnost navázat dlouhodobý vztah s nějakým spolehlivým mužem.

Přesto si pár takových možností našla. S jedním francouzským restauratérem měla po šesti letech dokonce domluvenou i svatbu, jenže pak to raději oba vzdali. A vztah s jedním mladším Turkem zase ztroskotal na tom, že se ani on, ani Simona nechtěli přestěhovat. Pak to zkoušela i v rodné zemi, ale fiaskem skončil i vztah s hokejistou Jiřím Hudlerem (35).

To, že byl také tento partner mladší, by bývalo nevadilo. On ale očividně patřil k mladíkům nevybouřeným, což „dokázal“, když ho přistihli v nočním klubu s lehkými slečnami. Tím v očích Simony samozřejmě skončil.

Dva roky a dost!

Do svatební síně zavedl slavnou modelku nakonec až vztah s Bořkem Slezáčkem (51). Moderátor, herec a producent potkal Simonu na jednom večírku. Přeskočila jiskra, a ačkoliv ze strany přátel slyšela kráska varování, nenechala si říct.

Zamilovanost byla silnější. Brali se spolu na zámečku v Hrádku nad Moravicí, a protože se jednalo o sňatek dvou známých osobností, byla zapotřebí přísná bezpečnostní opatření. Ve chvíli, kdy říkala Bořkovi své „ano“, Simona určitě nemyslela na to, že by za dva roky mohlo být všechno úplně jinak.

Důvodů bylo více: nedohodli se zřejmě předem, jak to bude s případným potomstvem. Zatímco Bořek by se nejraději stal otcem okamžitě, Simona ještě nespěchala. Těžko říct, co se všechno mezi nimi během manželství stalo, mělo to ale drsné společenské následky.

Přestřelil, ale neomluvil se

Rozvod se vyznačoval tím, že zejména Bořek na svoji bývalou ženu útočil i na sociálních sítích. Prohlašoval o ní hodně drsné věci, třeba to, že brala drogy. Označil jí rovněž za žárlivou psychopatku. Simona zase tvrdila, že jí moderátor jen využil k tomu, aby se zviditelnil.

Emoce pracovaly naplno a až později Bořek uznal, že přestřelil. „Prostě mi bouchly saze,“ řekl novinářům. „Ze všech stran se mi donášelo, jak jsem byl se Simonou z vypočítavosti, jak mě živila a starala se o mě. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsme se vzali proto, že jsme se milovali.“

Zpětně ale nevyjádřil lítost, jen dodal, že v ten moment to tak cítil. Simona na to reagovala tak, že s „panem Slezáčkem“ už nechce být vůbec spojována. „Vše, co o mně řekl, je lež,“ prohlásila. „Ten, kdo mě zná, ví, jaká jsem.

Rozhodně to nebudu řešit s právníky, je zbytečné se tím zabývat.“ Své první manželství každopádně označila jako největší chybu svého života.

Přišlo to v pravý čas!

Krach vztahu s Bořkem naštěstí v Simoně nezlomil víru v to, že jednou opravdu potká toho pravého. A skutečně se dočkala. S obchodníkem Karlem Vágnerem (43), synem slavného hudebníka a skladatele, se seznámila za oceánem. Stalo se to symbolicky v New Yorku, na místě, o kterém kdysi snila jako malá.

Karel přitom vůbec nebyl jejím typem. „Musel si mě najít on, protože kdyby to bylo na mně, tak sháním dalšího průšviháře,“ přiznala s nadsázkou. Byla to pro ni v životě změna, do té doby musela prý muže balit hlavně ona. Stalo se to v době, kdy se pomalu začínala smiřovat, že nebude mít vytouženou fungující rodinu.

„Říkala jsem si, že už je možná po všem. Bylo mi sedmatřicet, a ne že bych byla vyloženě hysterická, ale občas na mě padaly deprese, že už snad normálního chlapa nenajdu a děti mít nebudu,“ uvedla. Málem už opravdu rezignovala – Karel se objevil v pravý čas! Simona v něm navíc našla vyrovnaného pohodáře, kterého jen tak něco nerozhodí.

Když po dvou a půl měsících po seznámení přišla do jiného stavu a partnerovi to řekla, mořil se zrovna s ovladačem k televizi. Většina dialogu byla o tom, jen nakonec dodal: „No jo, jsi těhotná, však už jsi to potřebovala, stará jsi dost. “ Simona to pak dávala k lepšímu jako zábavnou historku.

Oba se ujistili, že to zvládnou a děti měla Simona postupně nakonec dvě.

Vzali se a modelka definitivně našla své životní štěstí. S Karlem se nenudí a oceňuje jeho smysl pro humor. Mají spolu velmi otevřený vztah, ve kterém si na sebe nežárlí a klidně se svěří s tím, když se jim líbí někdo jiný.

„Říkáme si úplně všechno,“ prohlásila Simona. „Může udělat i nějaký přešlap, ale vím, že jsem jeho vyvolená!“

V dětství dvakrát prožila velký šok!

Pro malou Simonu bylo prvním šokem, když nastoupila do školy. Nelíbila se jí omezení, která s tím byla spojená. Nechápala, proč musí sedět na místě a poslouchat někoho, kdo není zábavný a přihlásit se, když chce něco říct.

Druhým šokem pak byla návštěva Západního Německa. To jí bylo deset let, takže už mohla srovnávat poměry u nás a za železnou oponou. Když viděla, že lidé mohou mít i krásný dům s bazénem a čtyřmi auty, věděla, že rozhodně nechce zůstat v paneláku 3+1.

Krasavci se podle ní do stálého vztahu nehodí!

Život Simonu naučil muže dělit do různých kategorií. O povrchních hezounech se vyjádřila takto: „Měla jsem pár krasavců. S takovými týpky bych ale rodinu nezaložila. Mladí kluci potřebují čas, aby se vyřádili.

Takoví chlapi podle mě nepatří do páru, měli by nás spíš obšťastňovat. “ A jakým mužům tedy dává modelka přednost? Hlavně takovým, kteří mají smysl pro humor. „Je mi jedno, jak ten muž vypadá, ale když začne nudit svým projevem, tak to nic nezachrání,“ upřesnila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama