I po 33 letech vztahu jsou Goldie Hawn a Kurt Russell pořád oba šťastně rozvedení!

Zažili celkem tři rozvody a to je odradilo od úvah o další svatbě!

Láska mezi hollywoodskými hvězdami často nemá dlouhého trvání. Jen pár výjimek potvrzuje pravidlo a jednou z nich jsou i Goldie Hawn (71) a Kurt Russell (65). Vydrželi spolu víc než čtvrt století – a bez sňatku!

Mládí neměla Goldie Hawn zrovna jednoduché. Nepřipadala si atraktivní a kluci o ní prý neměli zájem. „Jako holka jsem nebyla vůbec průbojná. A teď si myslím, že to tenkrát mělo něco do sebe. Jako ošklivka jsem se nutně musela stát osobností. Jinak řečeno, domácí puťka vždycky musí vyvinout sílu,“ ohlížela se zpátky.

Zato v následujících letech se pěkně rozjela!

Tanec u tyče jí dohnal k psychologovi!

Také vás může zajímat ...

Než se stala slavnou, prošla si prací v nočních klubech jako go-go tanečnice. Prošla tak celou Ameriku. Posledním místem, kde vystupovala, bylo hříšné Las Vegas. „Utíkala jsem odtamtud jako zlodějka,“ prohlásila. „Zabouchla jsem za sebou dveře a za nimi jsem nechala vystupování u tyče pětkrát za noc. Tři měsíce jsem trpěla muže, kteří chtěli jedinou věc. Měla jsem toho dost.

“ Možná se tohle období podepsalo na jejích pozdějších depresích. Začala sice hrát a měla i úspěchy, ale mimo kameru ztratila všechny přátele a trpěla úzkostí a strachem. Byla v Los Angeles úplně opuštěná. Musela docházet k psychologovi. S Kurtem Russellem se setkala už v roce 1968 a hned si padli do oka. Tehdy bylo Goldie jednadvacet, ale Kurtovi teprve šestnáct.

Líbil se jí, ale věkový rozdíl samozřejmě hrál roli. Pak se navzájem ztratili z očí.

Goldie se provdala za tanečníka Guse Trikonise (79), ale manželství zničily nevěry jak z manželovy, tak z její strany.

Nevěra na obou stranách

Podruhé blonďatá herečka předstoupila před oltář s komikem a hudebníkem Billem Hudsonem (67). Měla s ním dvě děti – jedním z nich je i známá herečka Kate Hudson (37). Na začátku byla pořádná vášeň: poprvé se prý dvojice oddala milostných hrátkám v čínské restauraci. Stejně jako v prvním případě, i tentokrát ztroskotalo manželství na nevěrách. Větší podíl na nich měla zřejmě Goldie.

Ve svých pamětech její druhý manžel uvedl: „Moje žena začala praktikovat otevřený vztah krátce po svatbě. Herci z Hollywoodu mi říkali, že je velmi oblíbená, protože je pro každou špatnost. “ Rozchod bolel ale víc Billa, protože přišel o přízeň obou dětí. On sám tvrdil, že je proti němu Kate poštvala. Mezitím se stihl oženit a rozvést i Kurt Russell.

A v roce 1983, patnáct let po prvním setkání, se znovu potkal s Goldie na place, při natáčení komedie Odpolední směna. Tentokrát už se sblížili a od té doby jejich vztah trvá. Tři roky po tom, co spolu začali chodit, se jim narodil syn.

Ani to je ale nepřesvědčilo, aby si na svůj vztah pořídili oficiální dokument.

Syna a dceru má Goldie z druhého manželství.
Syna a dceru má Goldie z druhého manželství.

Žárlivost jim pomohla

Goldie měla za sebou dva nepříjemné rozvody, Kurt jeden. To určitě přispělo k rozhodnutí, že si ničím podobným už žádný z nich projít nechce. „Oba si myslíme, že když svoji lásku oficiálně podepíšete, v tu ránu se vytratí,“ vyjádřil se Kurt.

„Ale věřte nebo ne, po tolika letech společného soužití si stejně připadáte jako manželé.“ A jeho partnerka se na to dívá stejně: „Kdybych se vdala, už bych byla dávno rozvedená. Máme rádi, když si můžeme v životě vybírat, co chceme. A my jsme se rozhodli, že chceme být spolu jen tak. Neustále se nás někdo ptá, proč jsme se nevzali a já si říkám, proč se pořád ptají?

Vždyť je to snad jedno.“ Od svatby je prý dokonce odrazovaly i jejich děti z předchozích manželství. To, že vztah vydržel tak dlouho, přičítá Goldie skutečnosti, že jsou s Kurtem oba herci. V prvních letech se od sebe nedokázali skoro hnout, pak je pracovní povinnosti nutily cestovat každého jinam, takže na sebe zdravě žárlili a těšili se, až se znovu uvidí.

Právě to prý utužilo jejich vztah.

Něco na tom bude, protože na hollywoodské poměry je třiatřicet let „chození“ opravdu dlouhá doba!

Hvězdný pár se dočkal i svého vlastního potomka!
Hvězdný pár se dočkal i svého vlastního potomka!

Neposlechla radu a už je rozvedená!

Dcera Goldie z jejího druhého manželství, Kate Hudson, brala Kurta jako svého otce. Skutečný otec Bill Hudson se k ní pokoušel najít cestu, ale nedařilo se mu to. „Tátou“ byl pro Kate vždy Kurt. Goldie s partnerem se pokoušeli mladou herečku odradit od její svatby a poukazovali na svůj příklad. „Snažili jsme se jí vysvětlit, že s přítelem může spokojeně žít i bez papíru,“ řekla Goldie.

„Nakonec se ale rozhodla podle svého a my jsme jí v tom samozřejmě nemohli nijak bránit.“ Měli ovšem pravdu: Kate se po sedmiletém manželství rozvedla!

Vztah s Chrisem Kate bohužel nezvládla!
Vztah s Chrisem Kate bohužel nezvládla!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...