Ivana Gottová se chce polepšit?

Jak se zdá, manželka Karla Gotta (78) šla, jak se říká, do sebe a rozhodla se ve svém životě udělat změny a zřejmě k potěšení všech, pozitivní. Nejspíš k tomu Ivanu Gottovou (41) přiměla vlna kritiky, která se poslední dobou snášela na její hlavu.

I když se zdálo, že jí jsou názory okolí lhostejné, zřejmě ji to přece jen zasáhlo a přimělo k zamyšlení nad sebou samou. A rozhodla se všem ukázat své nejlepší já. A proměnu vzala opravdu od základu. Začala u šatníku.

I kvůli outfitům se Gottová totiž stala terčem útoků. Když nedávno vyrazila do společnosti v dlouhých křiklavých rudých šatech, módní kritici na ní nenechali niť suchou. Nejspíš právě to Ivanu přimělo začít jednat.

Svěřila se do rukou zkušené stylisty, který obléká i jejího chotě. Ten by měl prý nyní změnit celou Ivaninu image. „Něco připravujeme a bude to velmi zajímavé,“ prozradil módní guru. Slavíkova žena však podle všeho vyslyšela i další výtky.

Také vás může zajímat ...

Bylo jí také vyčítáno, že Mistra nedoprovází do společnosti. I to chce však změnit. „Lidi ji teď uvuidí na veřejnosti víc,“ naznačil další z týmu kolem hvězdného páru, že Karla nikam nenechá jít smaotného.

Jakoby si Ivana uvědomila, že si zbytečně šlape po štěstí a bude pro její dobro, když si lidi získá na svoji stranu a nebude se o ní mluvit jako o ledové královně. Možná půjde po krůčkách, ale už tohle je velký skok k tomu, aby si získala u lidí větší oblibu.

A možná jde jen o to, otevřít své nitro, vždyť z řad jejích přátel se ozývá mnoho hlasů, že ti, kteří ji neznají, netuší, jak skvělá je žena. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...