Jak se rychle uklidníte?

Dýchejte zhluboka

Soustřeďte se na to, jak dýcháte, a jak se vaše tělo zvedá a klesá. Když jste nervózní, většinou dýcháte krátce a přerývaně. Zastavte to, vypněte a jen dýchejte. Hluboký nádech a výdech. Jedná se o nejrychlejší techniku, jak se uklidnit.

Také vás může zajímat ...

Vdechujte pomalu vydechujte nosem. Opakujte desetkrát a budete se cítit klidněji. Snažte se rozptýlit Vaše obavy a strachy vám nedají pokoje. Jediná možnost je rozptýlit se něčím, co vás baví. Začtěte se do zajímavé knihy, tančete, zavolejte kamarádce, snězte něco dobrého pusťte si oblíbený film. Počítejte v duchu do padesáti.

Pokud se soustředíte pouze na čísla, postupně zjistíte, že vaše dýchání se vrací k normálu. Zázrak jménem chůze Chůze aktivuje nervové buňky v mozku, které uvolňují smysly.

Naučte se pár protahovacích cviků, krátkou sestavu z jógy nebo se projděte.

Je dokázáno, že i deset minut chůze vám pomůže cítit se víc v pohodě. V dlani můžete mačkat i měkký míček. Mačkání a povolování vám pomůže nervozitu uvolnit a dostat ze sebe ven. Čerstvý vzduch je zkrátka zázračný.

Buďte připravena Před rozhodujícím okamžikem, z kterého jste nervózní, se připravte. Ať už jde o rozchod, či přijímací pohovor, představte si předem okamžik setkání. Připravte si svá první slova. Připravte se na možné otázky a to, o čem chcete mluvit, mějte perfektně zmáknuté.

Pak se budete cítit mnohem méně nervózní nejen před událostí, ale i během ní..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...