Ladislav Štaidl si zoufá, že se Artur potatil!

Syn umí ocenit lásku

Ladislav Štaidl se synem Arturem.

Bývalý hudebník, dnes podnikatel LADISLAV ŠTAIDL (71) je proslulý svou vášní ke krásným ženám. V posledních letech je sice v tomhle směru zdrženlivější, kdysi mu ale nesměla utéct ani jedna sukně. A zřejmě v podobných šlépějích jde i jeho syn ARTUR (19), který rovněž umí ocenit dívčí krásu.

Jako vejce vejci

A právě to se vůbec nelíbí jeho otci, který by naopak v tomto směru měl mít to největší pochopení. „Doufám, že bude mít štěstí a narazí na slušnou holku, která ho neraní,“ nechal se slyšet Ladislav s tím, že jsou ale jeho rady vůči synovi asi stejně zbytečné a marné.

Jeho rodiče byli také nešťastní

Také vás může zajímat ...

„Pamatuju si, jak mi kolem holek dávali rady moji rodiče. Šlo to jedním uchem dovnitř a druhým ven,“ přiznává podnikatel, že na tom v mládí nebyl o nic lépe. Podnikateli je tak jasné, že s přízní děvčat vůči Arturovi sotva něco zmůže, proto je alespoň rád, že se mu daří ve škole. „Nechci to zakřiknout, ale Artur teď maturuje a má se výborně.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...