Lejla Abbasová: Nevlastní dcera ji nazvala zlatokopkou

Natálie nechtěla přijmout, že si její otec pořídil novou rodinu!

Dělat macechu dětem svého partnera je obtížný úkol. Své o tom může vyprávět i Lejla Abbasová (37). Měla to o to těžší, že právě ji vinili z rozvodu svých rodičů. Přitom to nebylo poprvé, co Michael Kocáb (63) svou manželku podvedl.

Lejla Abbasová (37) okouzlila hudebníka a bývalého ministra pro lidská práva Michaela Kocába (63) v době, kdy mu dělala tiskovou mluvčí. Když jejich aféra praskla, Kocábovo manželství definitivně skončilo. Lejla si pak musela projít peklem, protože Michaelova dcera Natálie (33) na ni nenechala nit suchou.

Kvůli nevěře přišel rozvod

Nejenom ona, ale i její sourozenci Jessica (31) a Michael (19) Kocábovi přitom věděli, že mezi jejich rodiči byly problémy už daleko dřív. Michael Kocáb se totiž na manželský slib daný své ženě Marshe (63) nikdy neohlížel. Nevěrný jí byl už daleko dřív, než poznal Lejlu.

Také vás může zajímat ...

Jeho aférku se zpěvačkou Zlatou Emily Kinskou (41) Marsha ještě ustála, románek s Lejlou však už netolerovala a podala žádost o rozvod.

Věřili, že jim to spolu vyjde.

V rodině zavládlo dusno

Lejla Abasová tak přišla ke třem nevlastním dětem, které jí nehodlaly odpustit. „Já se se zlatokopkami nekamarádím,“ pronesla na její adresu Natálie a nemilosrdně dodala, že má ráda pouze inteligentní lidi. Tato slovní přestřelka se odehrávala v době, kdy Kocábova dcera čekala své druhé dítě a do jiného stavu přišla i Lejla.

O nevlastního bratra nestála

Bylo jasné, že Natálie nevlastního sourozence nevyhlíží zrovna s nadšením. „To je tátův byznys,“ řekla pouze, aby tím dala najevo, že se nějaké usmiřování mezi ní a Lejlou asi konat nebude. Situace se nezměnila ani když se Kocábovi a Lejle narodil syn David (5). „Vůbec se mě to netýká,“ komentovala to Natálka.

Natálie otci a Lejle nedokázala odpustit.

Nakonec přišlo usmíření

Takové odmítání z její strany muselo být pro Lejlu velmi těžké, jenomže to nebylo všechno. Svůj pohár hořkosti si musela vypít až do dna. V roce 2014 prý pochopila, že buď od Michaela Kocába odejde, nebo zešílí.

V té době však i Natálie ukončila své manželství a tak pochopila, že věci nebývají tak jednoduché a Lejle se za výrok o zlatokopce omluvila, a Lejla to prý přijala skvěle. „Odepsala mi, že děkuje,“ řekla šťastně Natálie.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...