Mají letní lásky šanci na přežití?

Určitě jste zažila letní lásku. Takovou, při které se podlamují kolena, ale s prvním podzimním větrem zmizí v nedohlednu. Proč to tak je?

Také vás může zajímat ...

Dlouhé dny a teplé noci, více volna, méně stresu lákají k milostným románkům. Léto bývá obdobím, kdy se emoce, touhy i neukojené potřeby dostávají na povrch.

Snad i díky všeobecně uvolněné atmosféře, odhaleným pažím a opáleným tělům, může se občas dostavit pocit, že si zasloužíte něco víc. Doma už to není, co bývalo, partner si vás sotva všímá, a ten nový muž působí tak svěže… Do duše se pomalu vkrádá touha a probuzené tělo si žádá své.

Je to láska nebo flirt?
Můžete v sobě utlumit všechny touhy anebo podlehnout. Můžete se oddat letnímu milostnému románku a říct si, že krásných zážitků máte v životě málo, tak proč si je nedopřát?

Ke slovu se dostávají všechna vaše nevyřčená přání, až máte pocit, že celý ten emočně fyzický náboj nemůžete vydržet. Přijde výbuch, exploze…

A pár horkých dnů a nocí, provázané pocitem, že TOHLE je přesně to, co celý život hledáte. A to, co máte doma, už dlouho za moc nestojí.

Podzimní vystřízlivění
Jenže týden se vystřídá s týdnem a léto s podzimem. Slunečných dnů ubývá a starostí přibývá. A žhavé noci? Kde je jim konec? Možná je odvane první podzimní vítr.

Vše tak nějak vyprchá a ke slovu se dostanou výčitky. Poklidné zázemí rodiny a pohodlné tepláky o víkendu zase nejsou tak špatné. A váš partner? Dneska mu to ráno nezvykle slušelo!

Netrpělivě čekáte s teplou večeří, a když se neobjeví ani půl hodiny poté, co chodívá domů, zneklidníte. A napadne vás, jaká škoda by byla o takového parťáka přijít…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...