Naučte se vidět auru

Aura je energetický obal, která obklopuje všechny živé bytosti. Její barvy o vás i ostatních prozradí vše. Chcete se naučit vidět toto jemné, barevné záření? Naše cvičení vás to naučí! Potřebovat budete klidné místo a také nadšení a chuť se do toho pustit.

Aura je energetický obal kolem člověka. Jedná se o jemné záření, elektromagnetickou energii, či pole magnetických vibrací. Podle zabarvení aury můžeme poznat, jaké rysy má dotyčný člověk, jaké má schopnosti a jak se cítí. Ve světle je aura větší, ve tmě naopak menší.

Také vás může zajímat ...

Unavený člověk má totiž svou auru mnohem menší, naopak šťastný a optimistický člověk zase větší.

Nalaďte se na signál

Každý z nás už auru někdy viděl, například na starých obrazech světců, kdy kolem jejich hlav je namalovaná svatozář, neboli aureola, což je vlastně aura. Schopnost vidět auru v podstatě znamená umět se naladit na „signál“ druhé osoby. Toho je za jistých okolností schopen každý člověk.

Můžeme tak prostřednictvím barevného spektra aury poznávat naladění ostatních lidí a koneckonců i sama sebe.

Nenechte se odradit

Naučíme vás, jak na to. Je to velmi náročné cvičení pro citlivé osoby a na začátku všichni vidí auru většinou jen jako bezbarvou mlhu. To se stane napoprvé každému. Pokud se snažíte sebevíc, ale stále nic nevidíte, nebuďte hned zklamaná. Vidět barvy aury vyžaduje delší praxi, proto cvičení provádějte opakovaně.

Až se vám podaří zbarvení aury kolem těla vidět, máte vyhráno.

Všechny barvy aury

Žlutá Tato barva ukazuje na bystré myšlení a neustále nové nápady. Její nositelé snadno konverzují a jsou schopni snadno mluvit o čemkoliv. Mají báječný smysl pro humor, jsou spontánní, štědří a laskaví. Je pro ně těžké udržet vážnou tvář po delší dobu, což někdy může na okolí působit nadřazeně.

Oranžová

Její nositelé jsou nezávislí, kreativní. Rádi vymýšlejí, plánují a uskutečňují. Někdy je pro ně těžké pochopit potřeby a pocity ostatních. Tato schopnost se však může zlepšit, když si dokážou otevřeně přiznat potlačované pocity.

Červená

Patří lidem společenským, vášnivým cílevědomým a vytrvalým. Mívají často sklon k sebestřednosti, sobectví, materialismu a netrpělivosti ke všemu, co se jim i jako malá překážka postaví do cesty k jejich cílům. Jejich potřeba neustálého pohybu jim však brání zpomalit a uvolnit se.

Temně rudá

Lidé s touto aurou jsou velmi zemití a zároveň pečliví a pracovití. Rádi sportují, život si rádi užívají a nevyhýbají se žádným výzvám. Jsou konzervativní, opatrní a velmi rodinně založení. Jejich nejdůležitějším úkolem v životě je přestat kritizovat sebe i druhé lidi a naučit se vyjadřovat své horké emoce pozitivním způsobem.

Fialová

Je barvou vysoce duchovně založených a empatických lidí. Jsou citliví, tvořiví a mají velké charisma. Jsou schopní snadno motivovat a inspirovat ostatní. Přestože někdy působí odměřeně, jsou vášniví a láskyplní. Někdy se těžko vyrovnávají se svou duchovní podstatou a snaží se proti ní bojovat.

Modrá

Modrou auru mají velmi často lidé, kteří rádi cestují, poznávají nové zážitky. Nechtějí být ničím svázaní a děsí je omezení jakéhokoliv druhu. Jsou většinou velice laskaví a ochotni druhým nezištně pomáhat. Mají silně vyvinutou intuici a rozhodují se vždy podle svého vnitřního pocitu.

Bývají to zároveň těžcí introverti a často se stydí druhého požádat o pomoc.

Zelená

Lidé s touto aurou jsou velmi starostliví, pečující a zajímají se stále o zdraví a pohodu svých blízkých, i ostatních přátel. Snadno vyjadřují své pocity, nijak se nesnaží je potlačovat nebo skrývat. Pokud je jejich aura mdle zelená a vypadá zkaleně, mají její nositelé problém s rozhodností, jsou nešťastní a jen těžko tak dosáhnou svých cílů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama