Okouzlit toho pravého

Přitažlivost funguje jednoduše – co vysíláte do světa, to se vám vrací do života.

Pokud ženy touží po vzrušujícím vztahu plném vášně, spíše upoutají pozornost muže, co hledá dobrodružství a ne dlouhodobý harmonický vztah.

Také vás může zajímat ...

Bude-li mít žena přílišné ochranitelské sklony, bude stále narážet na muže s nejrůznějšími problémy. Jak se z toho vymanit?

Neopakujte stejné chyby

Napište si na papír všechny vztahy, které jste doposud měla. Zahrňte i ty, které byly krátké, ale intenzivní. Ke každému vztahu napište vše, co považujete za důležité. Obecné rysy každého partnera, ale i jak a proč daný vztah skončil.

Vše porovnejte a sepište podobnosti, které uvidíte. O čem vypovídají. Jste příliš nervózní nebo nejistá? Máte sklony k chaosu a dramatičnosti? Nebo ráda navenek vystupujete jako oběť? Možná i díky tomu sabotujete potencionální zdravé vztahy.

Pozitivní přístup

Začněte pohlížet na seznamování jako na setkání s cizím člověkem a nic jiného od toho neočekávejte. Pokud to mezi vámi začne hned od začátku jiskřit, pak je to skvělé, ale stejně si nedávejte žádné větší naděje.

Zda tomu tak skutečně bude, ukáže čas. Nic neurychlujte a vždy přemýšlejte o tom, co je pro vás podstatné. Tedy podobné hodnoty, životní cíle. Od začátku z nich neslevujte, vždy si je raději vyjasněte. Pokud se jedná opravdu o toho pravého, bude od začátku respektovat vaše tempo a možná i „zvláštní“ otázky.

Především si věřte

Musíte si věřit, že si zasloužíte hezký vztah. Lidé inklinují k tomu, že se neustále v něčem utvrzují, ačkoliv to ve skutečnosti může být úplně jinak. Často se také podceňují a snižují svůj vlastní kredit.

Pokud sami sebe ale budete neustále přesvědčovat, že nejste hodná skutečné a velké lásky, pak je pravděpodobné, že se tak bude i dít. Velmi důležité je si také uvědomit, že nemůžete měnit minulost, můžete se z ní ale poučit a díky tomu růst.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...