Pomůže i levandule

Jistě vás mile překvapí, že je jich velké množství. Některé snižují cholesterol, další působí jako silné antioxidanty a brání kornatění tepen. Vyzkoušejte je a uvidíte.

Pokud přece jenom utržíme nějaké to hmyzí kousnutí, je důležitá opatrnost. Místo je vhodné omýt a potřít lehce dezinfekcí. To abychom předešli možné infekci. Úleva od svědění Na zmírnění svědění můžeme použít gel na štípance z lékárny, či stoprocentní levandulový olej.

Potíráme do vymizení potíží. Velmi účinný je i Tea tree oil, kterého nám bude stačit pouze malá kapička. Štípance je možné ošetřit i stoprocentním extraktem z grepových jadérek, který je volně k dostání v každé lékárně nebo obchodě se zdravou výživou.

Pomůže i ocet A na závěr rada úplně nejobyčejnější, přesto velmi účinná. Na místo hmyzího kousnutí aplikujeme pár kapiček obyčejného octa a nepříjemné svědění velmi brzy ustoupí. Pokud nic nepomůže a štípanec se během krátké chvíle zvětší na velikost dvou prstů od rány, je na místě vyhledat lékaře.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...