Před manželstvím dala Lady Gaga jednoznačně přednost kariéře!

Partnerovi vadilo, že jeho žena zůstává megahvězdou i v soukromí.

Na Valentýna před dvěma roky dostala zpěvačka Lady Gaga (30) od svého přítele, herce Taylora Kinneyho (35) zásnubní prsten. Dnes už ho má jenom pro ozdobu.

V rodném listu má veleúspěšná zpěvačka napsáno Stefani Joanne Angelina Germanotta, ale nejspíš jenom její největší příznivci by hned věděli, o koho jde. Pro celý svět je známá jako Lady Gaga. Jak výše uvedené jméno napovídá, má italské kořeny, a to po tatínkovi. Na svět přišla v New Yorku a vyrůstala na Manhattanu.

Také vás může zajímat ...

Na začátku byla nevěra!

Stefani to táhlo od malička k hudbě, v čemž jí rodiče podporovali. Už od čtyř let chodila na hodiny klavíru a v dětském věku složila svoji první písničku. V sedmnácti letech odmaturovala a začala studovat na jedné prestižní newyorské umělecké škole.

Když jí bylo dvacet, začala chodit s hudebním producentem, který její hlasový rozsah přirovnal ke slavnému zpěvákovi skupiny Queen Freddiemu Mercurymu (+45). Jak známo, jedním z hitů Queen byla písnička Radio Gaga. Právě podle ní dostala ctižádostivá Stefani své umělecké jméno, které dnes zná každý od Kanady po Austrálii.

Stačilo pár světových hitů, pár dobře vypočítaných provokativních skandálů a nová superhvězda současné pop music byla na světě. Po několika krátkodobějších vztazích to vypadalo, že Lady Gaga našla i vhodného parťáka pro život. S hercem Taylorem Kinneyem se seznámila během natáčení jednoho hudebního videa v roce 2011.

Přeskočila jiskra a Taylorovi tehdy vůbec nevadilo, že vlastně jednu přítelkyni zrovna ještě má. Mladá realitní agentka, se kterou chodil, pak novinářům popsala, jak Taylora načapala při důvěrném telefonním nočním rozhovoru s jinou ženou – a tou byla právě slavná zpěvačka. Říká se, že tam, kde je na začátku vztahu něčí nevěra, snižuje se šance, že to bude doopravdy pouto napořád.

A po několika letech se tohle rčení potvrdilo.

Chtěl mít i obyčejnou holku

Bylo jasné, že zpěvaččino soukromí se ocitne pod drobnohledem a otázka pro Taylora zněla, jestli to unese. Dlouho to vypadalo, že je dostatečně odolný. Překonal i řeči o údajné nevěře Lady Gaga s jeho hereckým kolegou Finnem Wittrockem (32), se kterým hrála v seriálu American Horror Story.

Už v listopadu 2013 se psalo, že podle nepotvrzených zpráv se zpěvačka s Taylorem dočasně rozešla, tedy spíš on s ní. Vyjádřil se v tom smyslu, že má problém s tím, jak se jeho partnerka chová a jak si hraje na megahvězdu i v soukromí. On chtěl ženu, která umí stát i pevnýma nohama na zemi, ale tou se Lady Gaga stávala ve vztahu jen málokdy.

V roce 2015 to naopak vypadalo na velkou svatbu na obzoru.

Zpěvačka, která se ráda předvádí, by si určitě takovou příležitost k velkolepé show nenechala ujít a o veselce by se psalo ještě dlouho poté.

Měl ji i Finn Wittrock?
Měl ji i Finn Wittrock?

Skládá písničky i ve sprše

Taylor skutečně nabídl své lásce manželství, a to v symbolický den, na Valentýna. Dostala od něho zásnubní prsten ve tvaru srdce, kterým se na veřejnosti chlubila. Jenomže už v červenci 2016 bylo všechno jinak. Po pěti letech dospěli oba k tomu, že už dál pokračovat nebudou. Tentokrát v tom ale nebyla jiná žena ani jiný muž.

Lady Gaga dala jasně najevo, že je jí milejší kariéra než osobní vztahy. Prohlásila, že některé ženy se obětují pro muže, ale jiné si jdou za svými sny. Ona je ten druhý případ.

„Pokud se rozmýšlíte, jakou cestou se vydat, uvědomte si, že u kariéry nehrozí, aby se jednoho dne probudila a řekla, že vás už nemiluje.“ Taylor potvrdil, že Lady Gaga je v podstatě provdaná za svoji kariéru – nikdy nepřestává pracovat, skládá písničky i ve sprše a zdají se jí sny o nových převlecích k mikrofonu. Asi na tom bude dost pravdy.

Extravagantní hvězda se dál snaží udržovat na špičce a zaujmout čímkoliv, čím se dá. V jednatřiceti letech je na to, aby se usadila, ještě příliš mladá, zvlášť co se týká showbyznysu.

A třeba se s Taylorem k sobě jednou vrátí!

Lady Gaga chce být v první řadě vždy hodně vidět!
Lady Gaga chce být v první řadě vždy hodně vidět!

Pořídili si do ložnice společnou milenku!

Jeden aforismus říká, že partnerský vztah je někdy natolik těžký, až je zapotřebí tří lidí, aby ho unesli. Přinejmenším v ložnici to u Lady Gaga a Taylora platilo. Dvojice brzy po svém seznámení šokovala tím, že si pořídila milenku pro oba dva – herečku Monicu Raymund (30). Pro Taylora to byla stará známá z jednoho seriálu, pro Lady Gaga hračka k ukojení její náklonnosti k oběma pohlavím.

Trojice se svým společným soužitím ve třech ani moc netajila.

Monicu dokonce naštvalo, když jí obvinili, že to dělá jen kvůli zviditelnění!

Monica Raymund

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...