Přitáhněte k sobě peníze

Známé čínské učení tvrdí, že správné proudění energie v prostoru přinese harmonii do vašeho života. I do toho finančního… Jak na to?

Vytvořte zónu prosperity

Také vás může zajímat ...

Dobře se okolo sebe rozhlédněte. Jak vypadá horní roh v místnosti od vchodových dveří? Pokud je plný nepořádku, pavučin anebo zvadlých pokojových rostlin, nedivte se, že to s vaší finanční situací nevypadá dobře. Tato zóna totiž patří bohatství.

Pokud chcete, aby se vám dobře dařilo, měla by být světlá, čistá a vyzdobená krásným kvítím, případně sušeným citronem nebo křišťálem.

Pořiďte si zvířátko
Sošky a vyobrazení určitých zvířat symbolizují odpradávna hojnost a bohatství. Může to být třeba žába s mincí v ústech, ryba s dračí hlavou, ale i želva, která přináší dlouhověkost. Účinné jsou i čínské mince svázané červenou šňůrkou anebo rozvěšené na stromě hojnosti.

Pořiďte si žábu s mincí v ústech

Vzdušný obývák

Zajistěte, aby byl střed této místnosti volný a mohla tudy proudit energie, ať nic nebrání penězům, aby k vám dorazily. Co nejdříve si pořiďte bambusový nábytek či doplňky a s láskou se o ně starejte. Pro Číňany je bambus symbolem štěstí a blahobytu.

Vyhněte se hrubým vysokým kobercům, které zakrývají celou podlahu a blokují přísun hojnosti a nových pracovních nabídek.

Zbavte se věcí

Pravidelně třiďte nepotřebné šatstvo ve skříních a šuplících. Věci, které jste neměli oblečené víc než rok, dejte dále. Rozbité a nefunkční věci vyhoďte. Pravidelně dělejte místo ve skříni a v celém bytě novým věcem – tak dáte vesmíru vědět, že očekáváte přísun peněz, za které si je pořídíte.

Důležité je si také pravidelně třídit šatstvo ve skříních

Pozor na kuchyni

Dbejte na to, aby byly váš sporák nebo varná deska čisté a pravidelně se používaly všechny hořáky. Čím víc se doma vaří, tím víc peněz do rodiny přichází. Skvělé jsou i čerstvé pomeranče a oranžové, zlaté, případně červené doplňky. V kuchyni nevystavujte ani nevěšte nic ostrého jako nože a grilovací pomůcky.

Vše umístěte do zavřených zásuvek a skříněk, jinak se okolo vašeho majetku budou stále hromadit hádky a nedorozumění. Zákaz platí i pro otevřené odpadkové koše, ideální je, když žádný v kuchyni nemáte.

Pokud je to nezbytné, dohlédněte na to, aby byl zavřený.

Peněžní strom

Jednou ze starobylých čínských tradic, kterou musí každý Číňan ovládat, je pěstování květin. Mnoho rostlin má totiž určitou symboliku a mystický význam. Původně vysoce ceněný lotos byl v mnoha krajích nahrazen pivoňkami, které symbolizují bohatství, vysoké postavení, sílu a odvahu. Pořiďte si je také.

Vysadit si můžete i „peněžní strom”, který představuje tlustice, jejíž kulaté lístky připomínají svým tvarem mince. Rostlina je nenáročná vyžaduje jednoduchou péči.

Pro umístění květin je vhodná jihovýchodní strana obydlí, kde je podle feng šui sektor bohatství.

Nezapomeňte na barvy

Barvy jsou velmi mocné a mají velký vliv na naši náladu. Učení o energii těla říká, že každého z nás obklopuje určitá aura, která má různou barvu, což souvisí i s náladou a celkovým rozpoložením. Obklopte se proto barvami, jako je červená, fialová nebo zelená. Červená barva reprezentuje sílu a moc, fialová a zelená v sobě ukrývají energii prosperity.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...