Proč se ženy smějí jiným vtipům než muži?

Ženy a muži se smějí každý něčemu úplně jinému. Proč? Proč nám jejich historky z vojny zábavné nepřijdou a chlapi nechápou, co je za legraci koupit si růžové tričko v padesáti. Psychologové nedávno vyzvali skupinu mužů a žen, aby vtipně doplnili prázdné bubliny do připraveného komiksu.

Poté vybrali sto mužů a žen, aby komentáře ohodnotili. To, co bylo na výzkumu nejvíc úsměvné, byly jeho výsledky. Smysl pro humor je sexy! Tak, jako každý národ považuje za legrační něco jiného, tak i styl humoru se liší u žen a mužů.

Také vás může zajímat ...

Proto se běžně stává, že si s vaší druhou polovičkou často kvůli jeho podivným vtipům přestáváte rozumět, přesto je smysl pro humor nezbytným kořením vztahu. Výrazně posiluje pouto mezi partnery a podporuje sexuální přitažlivost.

Smysl pro humor je i významným ukazatelem inteligence, kreativity a vyrovnaného duševního zdraví. Smích je prostě pro vztah jedním z nejdůležitějších věcí. Typické mužské historky I když muži ohodnotili mužské komentáře jako vtipnější, vzápětí přiznali, že za to mohla jejich vzájemná podpora.

Nejvtipnější se jim zdály komentáře mužů, protože stejné vtipkování používají také. Zato ženy často vůbec nechápaly, čemu se vlastně mají smát. Z výsledků vyplynulo, že ženám nejvíc imponuje, když si muži dokážou udělat legraci sami ze sebe.

Ti, kteří chtějí zaujmout ve společnosti ženu, chtějí ve skutečnosti udělat dojem jen na své kamarády.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...