Šteindler se pochlubil novou sexy dračicí

Volný jako pták! Tak se cítí Milan Šteindler (59) už dva roky, což je doba, kdy se definitivně rozvedl se první manželkou Janou (58), s níž má dvě děti, Olivera (26) a Johanu (20). A zdá se, že se z hororového vztahu, kde byl režisér manželkou bit a dokonce mu bylo poleptáno přirození lepidlem, konečně vzpamatoval.

Na cenách České filmové kritiky v Divadle Archa se objevil ve společnosti zvláštná blondýnky v černém topu s hlubokým výstřihem, vedle které vyhlížel značně usedle. Slečna s punkovým účesem se zjevně dobře bavila a na Milana se okázale věšela, až to vzbuzovalo otázku, zda si režisér nevybral další dominu.

Také vás může zajímat ...

Ostatně nedávno se objevil na veřejnosti se zraněným prstem, takže: nepotkal náhodou opět jednou ženu, před kterou je takhle malinký?

Jedno poleptání od exmanželky mu nestačilo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...