Zamilovala se do klaunského nosu mladého Čecha

Protože se Chantal nechtěla odstěhovat z Brna, tak se jejich manželství rozpadlo!

Půvabná Chantal Poullain (64) kdysi chtěla Bolkovi Polívkovi (71) porodit sedm dětí, a pak s ním zestárnout. Jenže ti dva se v roce 2002 rozvedli a z jejího dávného snu najednou nezbylo nic.

Už jako mladá dívka měla Chantal Poullai (64) svou hlavu. Doma, v rodné Francii, jezdila na neosedlaných koních a u kamarádky řídila stará auta na odpis z vrakoviště jejích rodičů.

Také vás může zajímat ...

Chantal zkrátka toužila po něčem jiném, než jí nabízel život v rodičovském domě.

Zapomněla na své plány

Lákala ji architektura a chirurgie a na okolní svět se chtěla dívat přes hledáček filmové kamery. Osud však Chantal nakonec zavál na divadelní akademii. Po jejím vystudování pak dostala nabídku na hostování Ženevském městském divadle.

A právě tam potkala Bolka Polívku (71).V maskérně se seznámila s vysokým chlapíkem s dlouhými vlasy a s klaunským nosem na čele, který tam prezentoval své představení. V tu ránu se prý její život otočil doslova hlavou dolů.

Chantal se zamilovala na první pohled a Bolek na tom byl úplně stejně. Proto roztrhala letenku do New Yorku, kterou si jen pár dnů před tím koupila, a odvážně vyrazila do Brna se svou novou láskou.

Francie jí pořád chybí

Pro mladičkou dívku z barevné a svobodomyslné Francie musel být příjezd do tehdy pochmurného Česko slovenska v roce 1978 doslova šokující. Vždyť vyrostla v krásné Marseille, kde vzduch voněl mořem a skvělým jídlem.

Zamilovaná Chantal si v Československu nejprve procházela peklem. Neuměla jazyk a nechápala, proč je zde všechno ponuré, tmavé a proč se lidé málo usmívají.

Proto se prý přistihla, jak se sama sebe ptá, co tady vlastně dělá. Vždyť život s Bolkem byl nejen krásný a plný lásky, ale občas taky na druhou stranu pořádně turbulentní.

Syn se symbolicky narodil se v Ženevě

Bolek a Chantal spolu dlouho žili takzvaně na psí knížku. Sice se prý kdysi vzali v Americe, jenže jejich sňatek před českými úřady neplatil. V roce 1987 proto měli další obřad, tentokrát před českými úřady. Tehdy se Chantal konečně dočkala a stala se oficiálně paní Polívkovou.

Jen o dva roky později pak přišla její největší životní role, role matky. Tehdy se totiž šťastné dvojici narodil vytoužený syn Vladimír Polívka (31), na kterého dodnes nedá dopusit.

Jeho příchod na svět byl ale doslova symbolický. Vždyť se narodil v Ženevě, kouzelném městě, kde se jeho rodiče kdysi seznámili.

O roli farmářky nestála

Dokud všichni žili jako rodina v Brně, bylo prý jejich manželství v pořádku. Jenže pak se Bolek rozhodl vybudovat na venkově farmu a odstěhovat se tam. Pro Chantal by to však v podstatě znamenalo konec herecké kariéry.

Jenže ona netoužila po roli farmářky, chtěla se stále věnovat své herecké profesi. A protože se ani jeden z manželů nedokázal přizpůsobit tomu druhému, skončilo jejich manželství v roce 2002 rozvodem.

Milující Chantal chtěla kdysi Bolkovi porodit sedm dětí a pak s ním zestárnout. Z jejího dávného snu teď najednou nezbylo nic. Dnes si herečka myslí, že k jejich rozvodu vůbec nemuselo dojít, kdyby byli oba ochotni alespoň občas ustoupit.

Jenže ona i Bolek jsou prý ve znamení lva, což poznali právě, když přišla velká krize.

Ocitli se na životní křižovatce

I když se sympatický pár po patnácti letech manželství rozvedl, stále prý mají k sobě blízký vztah. Chantal to dnes vnímá tak, že se jednoho dne zkrátka ocitli na křižovatce a každý z nich se prostě vydal jinou cestou.

Přesto prý Bolka stále miluje. „Nikdy se jeden druhému neztratíme, ale každý z nás má dnes svůj vlastní život,“ říká Chantal.

Je smutnou ironií osudu, že Bolek nakonec o svou vysněnou farmu kvůli finančním potížím přišel, a musel se vrátit zpět do Brna. Jenže v té době už měl dávno jinou partnerku a s ní tři další děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...