Zdají se vám erotické sny?

Můžeme být šťastně vdané, ale ve snech jsme někdy nevěrné. Sny ale nejsou naším nepřítelem. A to ani ty, za které se po probuzení stydíme.

Nechcete se probudit

Také vás může zajímat ...

Erotické sny se zdají 80 procentům mužů a 70 procentům žen. Opojný pocit potěšení, který v nich zažíváme, je někdy tak silný, že se nechceme probudit. Sny nás vnitřně spojují, umožňují regeneraci a vyjadřují naše základní touhy. Ne každý erotický sen se nám snaží něco sdělit. A naopak, i některé běžné sny v sobě nesou erotické poselství. Příkladem jsou sny, kde létáme.

To může být spojováno s fantazií, ale i s touhou se s někým pomilovat.

Falické předměty symbolicky připomínají mužské pohlaví, kočka zase ženské.

Touha vás překvapí

Zdá se vám o milostném objetí, kdy nedojde k milostnému aktu, ale cítíte silnou touhu? Pak jste po probuzení překvapená, co jste to vyváděla s úplně cizím mužem?. Znamená to snad, že si tajně přejeme být nevěrné? Ne nutně! Takový sen může představovat náš protipól. Sny vypovídají o nás samých a tak bývají osoby ve snu vlastně jednou z tváří nás samých.

Jinak je to ale u snů, které končí orgasmem. Jde o zprávu, že náš milostný život není uspokojivý, nebo o touhu žít jinak.

Naše podvědomí nám tak ukazuje, co nám chybí ve skutečnosti.

Vášeň s Bruce Wilisem

Zdá se vám o divokém sexu se známou hvězdou a idolem? Nemusí jít nutně o touhu být nevěrná a rovnou s Bruce Wilisem. Jestliže sníme o bývalém partnerovi, je to známkou jisté zmatenosti. Spojujeme tím muže z naší minulosti se současným partnerem. Může to být i známka toho, že se ten nový podobá bývalému.

Tyto sny vypovídají o tom, co bychom chtěli udělat, ale máme z toho strach.Jestliže se nám zdá, že nás partner podvádí, nevytýkejme mu nevěru.

Může to znamenat, že to my sami sebe klameme a máme nedostatek sebedůvěry.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...