Zuzana Kajnarová: Být tolerantní manželka je těžké

Výstavní kočka ze seriálu Specialisté, Zuzana Kajnarová (35), je sedm let vdaná. Žije s kolegou Romanem Říčařem (41), kterému porodila dceru Rozárku (6) a syna Františka (4).

Seznámili se v práci, tedy v Městských divadlech pražských, on tehdy zkoušel Šakalí léta v Divadle ABC, ona zrovna hrála naproti v Rokoku. Kamarádi ji před pohledným brunetem varovali. Sama Kajnarová připouští, že manžel býval drsný rocker a rád se chodil bavit.

Také vás může zajímat ...

Doslova prohlásila: „Díky bohu jsem nezažila jeho mládí, které bylo velmi divoké.“ Dnes je prý situace odlišná, z bouřliváka se stal vzorný tatínek, který se skvěle stará o děti, ba i vaří. Červík pochybností ovšem v Zuzaně hlodá dál, nicméně roky manželství ji naučily, že nebude-li tolerantní, bude se jí v husté atmosféře špatně dýchat.

Nemá ale ráda, když jí manžel oznámí, že se právě dohodl s kamarády, že se jde na pivo. Herečka si myslí, že by to měl hlásit týden předem. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...