Můj čas na kafíčko

Indiánský horoskop

Objevte v sobě své silové vnitřní zvíře, které vás ovládá! Indiáni mají také 12 znamení zvěrokruhu, ale říkají jim totemy. Každý představuje silné zvíře, příslušníka jednoho z Kmenů Země. Víte, jaký dravec, či šelma patří k vám?

Sokol (21.3. - 19.4.)

Stejně jako sokol, vystartujete z úplného klidu, abyste se chopila příležitosti. Selhání si nepřipouštíte a z neúspěchů se rychle otřepete. Neodpustíte, když vás někdo podvede. Vaše upřímnost je až odzbrojující. Těžko krotíte svoji vášnivou povahu a neumíte dělat kompromisy vůči těm, na kterých vám záleží.

Bobr (20.4. - 20.5.)

Bobři potřebují cítit kolem sebe jistotu a bezpečí. Víte, co chcete a umíte za tím jít. Snít vás neláká, zato plány na pár let máte zpracované dokonale. Zbytečně neriskujete a pomůžete tam, kde je potřeba. Jak se stále snažíte dokončit to, co začnete, často vám mohou lepší příležitosti proklouznout mezi prsty.

Jelen (21.5. - 20.6.)

Když dojde ke konfliktu, postavíte se k němu čelem, jako jelen a ukážete, že vaše jelení parohy nejsou jen na ozdobu. Jste rozená a bystrá diplomatka a ze všeho se umíte vymluvit. Jste rádi středem pozornosti a navzdory svým kvalitám, jste poměrně nestálí a nedůslední, a  to jak v profesním životě, tak ve vztazích.

Datel (21.6. - 21.7.)

Jste citlivé bytost, která umí naslouchat. K negativům datlů patří, že pro neustálé plnění potřeb druhých často zapomínají na sebe. Dostanete-li se do konfliktu, nesete to těžce a snažíte se co nejrychleji usmířit a vyřešit příčinu hádky.Přesto nejste slabá a nemůže s vámi každý orat. Naopak jste stabilní osobnost.

Losos (22.7. - 21.8.)

Stejně jako losos, umíte mistrně plavat proti proudu. Máte silnou vůli a dokážete ostatní strhnout svým nadšením. Jste velkorysá, ostatní k vám vzhlížejí a důvěřují vám. Problémy berete jako výzvy a tak si často nejste schopni přiznat, že už je toho na vás moc. Jenže i losos musí vždy načerpat sílu, než se vydá na cestu.

Medvěd (22.8 - 21.9)

Medvěd je pro indiány symbolem síly a neohroženosti. Tím vším oplýváte i vy, navíc máte velkou fantazii a umíte chápat i poselství snů. Když se ve vás probudí zvíře, jste nebezpečný protivník. Neděláte zbrklá rozhodnutí, a jste vyrovnaná. Stejně jako medvěd jste opatrná a vystihnout okamžik, kdy jít do boje.

Havran (22.9. - 22.10.)

Tak, jako havran, létá v hejnu, i vy k sobě potřebujete společnost, protože o samotě trpíte. Jste oblíbená všude, kde se objevíte. Z hádek si starosti neděláte, a i přes povrchní vztahy, které havrani navazují, jste přemýšlivá. Vaše otevřená mysl snadno podléhá intrikám a tak byste si měla dávat pozor, komu důvěřovat.

Had (23.10. - 22.11.)

Stejně, jako had, jste vy\trvalá pozorovatelka, která sleduje svůj cíl a potřebuje přijít všemu na kloub. Máte dobrou intuici, takže je nemožné s vámi hrát falešnou hru. Pokud přijdete na zradu, dokážete vycenit své hadí zuby a pořádně kousnout. U hadů, více než u jiných znamení, je třeba, aby se naučili relaxovat.

Sova (23.11. - 21.12.)

Celý život vás provází optimismus a víra ve vyšší smysl. Sovy mají silný smysl pro čest a nikdy se nesmíří s bezprávím. Máte ráda pocit, že jste perfektní, proto jste někdy považována za povýšenou. Když zjistíte, že chybujete, vaše ego je do krve zraněno. Přesto vidíte svět pozitivně a nemáte problém začít znovu a jinak.

Husa (22.12. - 19.1.)

Stejně jako husa, i vy umíte nést hrdě vztyčenou hlavu životem. Husí úspěchy stojí na základech, stvořených z píle a schopnosti klást práci před zábavu. Působíte odtažitě, ale komu dáte šanci poznat vás blíž, ten pozná hloubku vašich citů. Máte vnitřní sílu, která není hned vidět, ale o to víc umíte překvapit.

Vydra (20.1. - 18.2.)

V životě potřebujete volnost, jako vydra. Starosti si buď nepřipouštíte, nebo věříte, že stejně jak přišly, tak i odejdou. Díky tomu máte úžasné kouzlo osobnosti, a sršíte dobrými nápady. Díky své lehkomyslné povaze ale často neumíte brát vztahy příliš vážně. Výraz navždy pro vás často znamená jen na chvíli.

Vlk (19.2. - 20.3.)

Jako vlk umíte vycenit zuby, když se vám něco nelíbí nebo někdo zneužije vaši důvěřivost. I když byste to od vlka nečekala, stejně jako on, jste citlivá, zatímco uvnitř své smečky projevujete silné ochranitelské sklony. Máte blízko k věcem mezi nebem a zemí a ráda se jim věnujete. Měli byste se naučit stát pevně na zemi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden