Indiánský horoskop

Objevte v sobě své silové vnitřní zvíře, které vás ovládá! Indiáni mají také 12 znamení zvěrokruhu, ale říkají jim totemy. Každý představuje silné zvíře, příslušníka jednoho z Kmenů Země. Víte, jaký dravec, či šelma patří k vám?

Sokol (21.3. - 19.4.)

Stejně jako sokol, vystartujete z úplného klidu, abyste se chopila příležitosti. Selhání si nepřipouštíte a z neúspěchů se rychle otřepete. Neodpustíte, když vás někdo podvede. Vaše upřímnost je až odzbrojující. Těžko krotíte svoji vášnivou povahu a neumíte dělat kompromisy vůči těm, na kterých vám záleží.

Bobr (20.4. - 20.5.)

Bobři potřebují cítit kolem sebe jistotu a bezpečí. Víte, co chcete a umíte za tím jít. Snít vás neláká, zato plány na pár let máte zpracované dokonale. Zbytečně neriskujete a pomůžete tam, kde je potřeba. Jak se stále snažíte dokončit to, co začnete, často vám mohou lepší příležitosti proklouznout mezi prsty.

Jelen (21.5. - 20.6.)

Když dojde ke konfliktu, postavíte se k němu čelem, jako jelen a ukážete, že vaše jelení parohy nejsou jen na ozdobu. Jste rozená a bystrá diplomatka a ze všeho se umíte vymluvit. Jste rádi středem pozornosti a navzdory svým kvalitám, jste poměrně nestálí a nedůslední, a  to jak v profesním životě, tak ve vztazích.

Datel (21.6. - 21.7.)

Jste citlivé bytost, která umí naslouchat. K negativům datlů patří, že pro neustálé plnění potřeb druhých často zapomínají na sebe. Dostanete-li se do konfliktu, nesete to těžce a snažíte se co nejrychleji usmířit a vyřešit příčinu hádky.Přesto nejste slabá a nemůže s vámi každý orat. Naopak jste stabilní osobnost.

Losos (22.7. - 21.8.)

Stejně jako losos, umíte mistrně plavat proti proudu. Máte silnou vůli a dokážete ostatní strhnout svým nadšením. Jste velkorysá, ostatní k vám vzhlížejí a důvěřují vám. Problémy berete jako výzvy a tak si často nejste schopni přiznat, že už je toho na vás moc. Jenže i losos musí vždy načerpat sílu, než se vydá na cestu.

Medvěd (22.8 - 21.9)

Medvěd je pro indiány symbolem síly a neohroženosti. Tím vším oplýváte i vy, navíc máte velkou fantazii a umíte chápat i poselství snů. Když se ve vás probudí zvíře, jste nebezpečný protivník. Neděláte zbrklá rozhodnutí, a jste vyrovnaná. Stejně jako medvěd jste opatrná a vystihnout okamžik, kdy jít do boje.

Havran (22.9. - 22.10.)

Tak, jako havran, létá v hejnu, i vy k sobě potřebujete společnost, protože o samotě trpíte. Jste oblíbená všude, kde se objevíte. Z hádek si starosti neděláte, a i přes povrchní vztahy, které havrani navazují, jste přemýšlivá. Vaše otevřená mysl snadno podléhá intrikám a tak byste si měla dávat pozor, komu důvěřovat.

Had (23.10. - 22.11.)

Stejně, jako had, jste vy\trvalá pozorovatelka, která sleduje svůj cíl a potřebuje přijít všemu na kloub. Máte dobrou intuici, takže je nemožné s vámi hrát falešnou hru. Pokud přijdete na zradu, dokážete vycenit své hadí zuby a pořádně kousnout. U hadů, více než u jiných znamení, je třeba, aby se naučili relaxovat.

Sova (23.11. - 21.12.)

Celý život vás provází optimismus a víra ve vyšší smysl. Sovy mají silný smysl pro čest a nikdy se nesmíří s bezprávím. Máte ráda pocit, že jste perfektní, proto jste někdy považována za povýšenou. Když zjistíte, že chybujete, vaše ego je do krve zraněno. Přesto vidíte svět pozitivně a nemáte problém začít znovu a jinak.

Husa (22.12. - 19.1.)

Stejně jako husa, i vy umíte nést hrdě vztyčenou hlavu životem. Husí úspěchy stojí na základech, stvořených z píle a schopnosti klást práci před zábavu. Působíte odtažitě, ale komu dáte šanci poznat vás blíž, ten pozná hloubku vašich citů. Máte vnitřní sílu, která není hned vidět, ale o to víc umíte překvapit.

Vydra (20.1. - 18.2.)

V životě potřebujete volnost, jako vydra. Starosti si buď nepřipouštíte, nebo věříte, že stejně jak přišly, tak i odejdou. Díky tomu máte úžasné kouzlo osobnosti, a sršíte dobrými nápady. Díky své lehkomyslné povaze ale často neumíte brát vztahy příliš vážně. Výraz navždy pro vás často znamená jen na chvíli.

Vlk (19.2. - 20.3.)

Jako vlk umíte vycenit zuby, když se vám něco nelíbí nebo někdo zneužije vaši důvěřivost. I když byste to od vlka nečekala, stejně jako on, jste citlivá, zatímco uvnitř své smečky projevujete silné ochranitelské sklony. Máte blízko k věcem mezi nebem a zemí a ráda se jim věnujete. Měli byste se naučit stát pevně na zemi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden