Kvůli čemu si šlapete po lásce?

Opakují se vám ve vztazích stále stejné situace, které vám působí bolest a trápení? Možná za to může vaše sluneční znamení. Podívejte se, jakou pravdu sdělují  hvězdy právě vám a můžete zjistit a hlavně odstranit, čím si nechtěně kazíte své štěstí.

BERAN (21. 3. – 19. 4.) 

Má potřebu se prosazovat. Jestli je jeho protějšek pasivnější typ, obvykle mu dovolí, aby vyhrál. Jestliže ale narazí na stejně bojovného partnera, stává se z lásky bitevní pole. Když si to Beran uvědomí, zkusí být ohleduplnější, ale vede to u něj k vnitřním rozporům. Klíčem k úspěchu je najít rovnováhu.

BÝK (20. 4. – 20. 5.)

Považuje vztah za zdroj jistoty a bezpečí, stejně jako domov. Často  věnuje víc času zaměstnání než svému protějšku. Zároveň však čeká, že partner pro něj bude vždy k dispozici, že automaticky spraví kapající vodovod. Zanedbávanému instalatérovi však kolikrát nezbude, než se po lásce poohlédnout jinde.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.) 

Pro Blížence je láska duševní záležitostí. Přitahují ho protějšky, které jsou pro něj inspirací. Jenže té není nikdy dost a tak má Blíženec často dva paralelní vztahy. Říká se, že toto znamení jsou dva lidé v jednom, a tito dva lidé často potřebují i dva partnery. Vedlejší vztahy navazuje i se svými kamarády.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro Raka znamenají city nejvíc. Je to romantik, který touží večeřet při svíčkách a procházet se rozkvetlým sadem. Jenže i záplava citů se mohou přejíst! Když Rakův protějšek slyší denně třikrát, jak je největší láskou jeho života a jak by nepřežil ztratit ho, může se cítit docela pod velkým tlakem. Je lepší si vyznání šetřit.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Narodil se proto, aby všechny ohromoval. Pokud nenajde protějšek, kterému se bude pod jeho pantoflem líbit, má problém. Lev potřebuje obdiv a když ho nedostává, může ze vztahu vycouvat. Přeje si osobitého partnera, který ale nesmí ohrozit jeho důležitost. Největší výzva je pro něj umět dát protějšku za pravdu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V šechno si dobře promyslí, než se do něčeho pustí. V lásce je spolehlivá, ale často až nudná. Pokud se ale odváže, pak to pořádně roztočí. Spontánní nápady nejsou rozhodně její parketou. Panny zkrátka dávají větší slovo své hlavě než srdci. Ale pokud to má v lásce klapnout, na srdce se nesmí zapomínat!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Bez partnera se jim žije velmi těžko. Proto, aby jim láska vydržela, jsou schopny hodně obětovat. Váhy jen těžko snáší prohru opuštění partnerem. V lásce hledají rovnováhu, ale ta nespočívá v tom, že budou dělat všechno jenom pro druhého. Časem pochopí, že se jim vyplatí razantněji prosazovat svoje vlastní přání.

ŠTÍR (24. 10. – 21. 11.)

Je znamením vášně, a takový je i jeho život. Když něco v lásce chce, je vytrvalý a počká si na správnou dobu. Nedbá na rady, že se žene do záhuby. Často si vybere partnera, který je prevít, ale Štír ho nemůže opustit, protože věří jejich lásce. Své problémy sice vidí, ale neumí se z nich dostat ven.

STŘELEC (22. 11. – 21. 12.)

Miluje svobodu, a tak se nerad váže. I když je Střelec zamilovaný, stejně je mu proti srsti trávit s partnerem všechen volný čas. Ani kvůli rodině se nikdy nevzdá přátel a koníčků a považuje za normální trávit víkendy jinde, než partner. Střelec vždy říká to, co si myslí a tím někdy své okolí může pěkně zraňovat.

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.)

Touží vypadat jako správný, seriózní a spolehlivý partner. Kozoroh se do vztahů nevrhá po hlavě a svému protějšku jen pomalu otevírá duši. Má strach, aby náhodou neztratil svoji tvář. Může se uchýlit i k tajnůstkaření a v tom je největší kámen úrazu. Bez otevřenosti je těžké vybudovat důvěru, na které láska stojí.

VODNÁŘ (20. 1. – 19. 2.)

Pro Vodnáře je láska vzrušujícím zážitkem, a své vztahy bere jako inspirací zjistit zase něco nového. Není typickým záletníkem, na to příliš intenzivně vnímá duševní pouto, které ho s protějškem spojuje. Ale nesnáší nudu, a tak si někdy rád zaflirtuje. Jenže ve společném životě nudu často musí snášet.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Mají citlivou, zranitelnou duši, a v lásce se řídí svou intuici. Když utrží ránu, vzpamatovávají se z ní dlouho. Někdy to e svými zraněnými city přeženou a pak rezignují na lásku nebo hledají dokonalost, jaká neexistuje. Ryby marně čekají, že přijde někdo, kdo je zachrání. Musí pochopit, že strůjci štěstí jsou jen ony samy!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden