Hugh Grantovi partnerka odpustila nechutný skandál s prostitutkou!

To, že Hugh neovládá své vášně, potvrdila i žena, se kterou ho nachytali!

Když má někdo možnost žít s takovou kráskou, jako Elizabeth Hurley (51), proč by hledal rozkoš u jiné ženy? Na tuhle otázku těžko hledal odpověď i slavný herec Hugh Grant (56).

V dětství se Elizabeth Hurley chtěla stát tanečnicí. Chodila do baletních kurzů, ale v době dospívání byste v ní těžko hledali nějakou křehkou dívku. Tehdy totiž začal řádit punkový styl a Liz si zbarvila vlasy narůžovo a v nose měla piercing. Pak si naštěstí uvědomila, že je vlastně krásnou holkou a úspěšně se uplatnila v modelingu.

Přestěhovala se do Londýna a úspěšně odstartovala i hereckou kariéru.

Hugha Granta potkala v roce 1987.

Také vás může zajímat ...

Nachytali ho přímo při činu!

Hercům se často stává, že se seznámí přímo na place a to byl i případ Hugha a Liz. Natáčeli ve Španělsku mysteriózní horor o tom, jak vznikl slavný román Frankenstein. Hugh tam hrál hlavní roli. Sedmadvacetiletý herec se do krásky, o pět let mladší, zamiloval a byl z toho třináctiletý vztah. Do svatební síně to ale nakonec dvojice nedotáhla.

Velkou pozornost vzbudili na premiéře filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb, kde měla Elizabeth šaty od Versaceho s opravdu hlubokým výstřihem. To se psal rok 1994. O rok později celým světem obletěl velký skandál, jaký neměl mezi celebritami obdoby. Hugha totiž nachytali fotografové v autě v přítomnosti snědé prostitutky s „uměleckým“ jménem Divine Brown.

Britský krasavec měl na krku pořádný průšvih a všichni čekali, že mu jeho dlouholetá partnerka dá po téhle velké ostudě košem. Opak byl ale pravdou.

Elizabeth se svým partnerem zůstala ještě dalších pět let!

Byla nevěrná i Liz?

Mnohem silněji než jeho přítelkyně odsoudila Hugha společnost. Jeho dobrodružství v taxíku s placenou společnicí mu vyneslo soud za mravní pohoršování. Musel zaplatit pokutu a dostal dvouletou podmínku. S odstupem času se ovšem ukázalo, že možná ani Liz neměla úplně čisté svědomí ohledně věrnosti. Tři roky předtím si prý zahrávala s jiným kolegou, Tomem Sizemorem (54).

Ten neměl přehled o tom, že Elizabeth chodí s Hughem. Ve svých pamětech se dokonce svěřil, že mu tehdy krásná brunetka udělala soukromý striptýz. Bylo to v době, kdy měl Hugh práci jinde a zrovna u Liz nebydlel. Jakmile se měl vrátit, herečka prý milence rychle vystěhovala. Každopádně i po rozchodu s Hughem, ke kterému došlo v roce 2000, zůstali oba velkými přáteli.

V jednom televizním pořadu, když byla dotazována na milenecké schopnosti svého bývalého partnera, ocenila ho na stupnici od jedné do desíti číslem nejvyšším! Asi si nevymýšlela, protože i ona lehká slečna Divine, kterou novináři vystopovali, potvrdila, že ohledně erotiky se Hugh jen těžko ovládal.

A vyslovila jasný rozsudek: „Ten nebude nikdy věrný jediné ženě!“ Herec, který je ve svých rolích známý jako uhlazený džentlmen, to víceméně potvrdil, když řekl: „Jsem velmi naštvaný, když si lidé myslí, že jsem milý, stydlivý nebo zdvořilý anglický gentleman.

Jsem kus špatného člověka a lidé by to měli vědět!“

Oba s věrností dost koketovali.
Oba s věrností dost koketovali.

Už je čtyřnásobným otcem!

Děti spolu během těch 13 let vztahu Hugh a Liz neměli, zato po rozchodu se oba pěkně „rozjeli“. Herečka si nejprve našla jednoho amerického multimilionáře, se kterým měla syna, provdala se ale nakonec za indického podnikatele. S tím se ale po čtyřech letech rozvedla. Hugh se sice neoženil, zato potomci mu rychle přibývali.

Se dvěma přítelkyněmi měl během pěti let hned čtyři děti: dva kluky a dvě holčičky.

Podle dat narození dětí je jasné, že ve stejnou dobu s ním byly těhotné dvě ženy najednou!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...