Ivana Chýlková: Svléká se. Může si to dovolit

Když se Ivana Chýlková svléká, muži ani nedýchají. Tohle se naposledy stalo na prknech Divadla Hybernia, kde se Ivana znovu objevila v muzikálu Galileo, který měl derniéru před patnácti lety.

Ukázala se v černých punčocháčích, podvazcích a korzetu. Do dávného kostýmu hravě vplula, ba co víc, zdálo se, že je jí trošku větší. Figura jako ze žurnálu. „Když mám čas, jdu cvičit,“ svěřuje se. „Musím cvičit s někým, samotnou mě nic nebaví.

Také vás může zajímat ...

Jako by mě nebavilo hrát monodrama, nebaví mě ani sama cvičit.“ Má velké štěstí, že netloustne. „To jsou geny,“ říká spokojeně.

Manžel Jan Kraus (67) s Ivanou cvičit nechodí a ani ji v tom nijak nepodporuje. „Ten by se mi leda tak chechtal,“ tvrdí herečka. „Mám svého trenéra.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama