Kavitace? Rychlá cesta k hezké postavě

Chcete ještě před dovolenou zhubnout? Vyzkoušejte kavitaci, moderní liposukci bez zásahu skalpelu. Při této proceduře vás bezbolestně ošetří speciálním přístrojem vyzařujícím ultrazvukové vlny. Ty v podkoží rozbijí tukové buňky, tuk vyteče a z těla jej odvede lymfa jako odpad.

Bezprostředně po zákroku je nutné ještě podstoupit lymfatickou masáž. Odpadní látky a tuk se z těla odplavují týden! Proto v této době nepijte alkohol, protože by se tělo věnovalo odbourávání tohoto jedu.

Jak zákrok probíhá?

Po zákroku na vybraných partiích – břiše, stehnech, bocích, zádech – dojde k viditelnému úbytku tukových polštářků. Jediné místo, kam přístroj nesmí mířit paprsek, je obličej. Procedura začíná ruční masáží lymfatických uzlin, takzvaným otevíráním cesty k rychlejšímu odplavování tuků z těla. Pak dochází k vlastnímu drcení tukových buněk speciální vakuovou hlavicí vysílající ultrazvukové vlny.

Také vás může zajímat ...

Pokud se zákrok provádí na více místech těla, měla by být mezi terapiemi přestávka 7–10 dní.

Pro koho se nehodí?

Kavitaci by neměli podstoupit lidé s nemocemi srdce, s kardiostimulátorem nebo trpící trombózou. Pozor by si měli dát také postižení poruchou metabolismu tuků, nebo lidé po transplantacích. Nehodí se ani pro pacienty s kožními defekty, těhotné a ty, kteří ve svém těle nosí kovovou protézu. V ohrožení jsou i lidé s těžkými jaterními a ledvinovými poruchami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...